SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Grimmjow. caffeine 200 plus Treca polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
jizas, do takich wnioskow to ja sam doszedlem, pytanie brzmi, czy ktos z obecnych tutaj homo saa widzi hakis logiczny argument zeby obcinac bialko
Grix
oki nie doczytałem , jak leci prop i redu robisz , to białko 2,5g-3g/kg , węglowodany obcinaj

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja nie widzę. Raczej zawsze przy redu obcinałem węgle, a zwiększałem białko i tego raczej się będę trzymał. U mnie na masie 2,4 białka, na redu do 2,8 - 3,0. Teraz redukuję na vlcd, także i tak to inaczej wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Ja standardowo na redu tez obcinalem wegle az do zera, ale potem zostawalo na koncu zostawalo samo bialko i troche dobrych tluszczy z ryb albo dobrej oliwy i orzechow. Teraz pierwszy raz redu z saa i pomoc kolegi ktory troche na scenie zgarnia, ale tego ruchu wlasnie nie kumam a on tlumaczy zamuleniem organizmu i spowolnieniem przemiany.. Do mnie jakos to nie trafia rowniez wiec szukam osob, ktore albo cos wniosa ciekawego, albo utwierdza mnie w tym ze to sabotaz na moja forme

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Dieta redukcyjna, 2,7B/0.8T/2,4W - 2500kcal, od nastepnego tygodnia bede obcinal wegle, bo doszedlem do zalozonego czasu aero dziennie. Zejde do 2000kcal z wegli i pozniej obcinanie wegli i jak Skint napisal bialko w gore lekko. Czyli w sumie brac BCAA na czczo, czy lepiej zjesc sniadanie lekkie? BCAA nie mam i specjalnie musialbym kupowac, a wolalbym na czczo po kawce sie bujnac z rana i spokoj z tym.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Ja bcaa wcinam tylko okolotreningowo.

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jescze ktos? Bo ogolnie dalej nie wiem czy jest koniecznosc czy nie.


Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-05-11 19:58:15

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
imo bcaa jak się bije sok nie jest aż tak potrzebne. Strzel sobie lekkie sniadanie składające się z samego chudego białka i za godzine zrób aero, albo porcje białka wypij, lepsze to niż bcaa moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ok, trzasne bialko z kawka. Powiedzcie mi co myslicie o refeed day'ach? Co ile robi? Czy w ogole robic?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
Rorek


ja nie stosowałem bo go nie spotkałem w żadnym sklepie, ale gdzieś czytałem - chyba na animalu - że jak w ogóle krem to ten jest najlepszy

daj znać jak stestujesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium