SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388183
ja mam tez problem z cholesterolem od lat, zawsze mam za nisko, lekko ponizej dolnej granicy, mialem to juz zanim w ogole dotknalem jakichkolwiek saa... woda kokosowa, u mnie ludzie pija po zawodach odrazu jak jestes odwodniony, pomaga uzupelnic elektrolity i jakies tam inne bajki, droga jest nawet i bardzo smaczna.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lodzianin1
widziałem taka wode w auchanie ale nie wiem co by miała ona dawać
pewnie jeden przyniósł a inni podłapali bo tak jest często z modą w różnych klubach na różne jakies wynalazki

Dokladnie, zwykly slodki napoj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
vitaminaC
Duzo lepszy jest kwas UDCA nawet barano testowal nac taki sobie a udca dawal rade:)



UDCA daje na oralach ale potrzebuje cos tanszego pomiędzy oralami

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
lordknaga
ja mam tez problem z cholesterolem od lat, zawsze mam za nisko, lekko ponizej dolnej granicy, mialem to juz zanim w ogole dotknalem jakichkolwiek saa... woda kokosowa, u mnie ludzie pija po zawodach odrazu jak jestes odwodniony, pomaga uzupelnic elektrolity i jakies tam inne bajki, droga jest nawet i bardzo smaczna.


Na cholesterol dobrze dać z sarmów- GW

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
gw + NAC +b6,b12 i mozna tren ciagnac miesiacami

lordknaga
ja mam tez problem z cholesterolem od lat, zawsze mam za nisko, lekko ponizej dolnej granicy, mialem to juz zanim w ogole dotknalem jakichkolwiek saa... woda kokosowa, u mnie ludzie pija po zawodach odrazu jak jestes odwodniony, pomaga uzupelnic elektrolity i jakies tam inne bajki, droga jest nawet i bardzo smaczna.

woda kokosowa jest tak bogata w wiele skadnikow ze wlewy sie z niej robi


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-03-31 21:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
od koloru do wyboru, teraz tylko bawic sie w szczura labolatoryjnego sprawdzac co faktem a co mitem


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-03-31 22:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Nac 2 g ed styka ?? Czy więcej dajecie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
2g to max stosujac sie do opisu oczywiscie bo czy bralem 0,5g czy 3g to i tak nic nie czulem
Tak wiem ze tego nie czuc no chyba ze typ by tydzien imprezowal i potem sie tym leczyl to na bank szybciej by wrócił do normalnej egzystencji.
Za duzo tych antyoksydantów czlowiek leci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Sluszna uwaga, co za duzo to nie zdrowo

Co do wody kokosowej, z tymi wlewami kolege ponosi,
uzyto jej w ten sposob z powodu braku odpowiednich plynow w ciezkich czasach (wnetrze owoca jest niemal sterylne) oraz pozniej byly proby podawania jej w ten sposob ale czesc ludzi reaguje.


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-04-01 07:47:28

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium