SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
F1.08
Pany - nie będzie problemu(z działaniem) jeśli rozrobię HCG (2x2500) nie w całym roztworze tylko w połowie? Chodzi mi o to, abym mniejsze objętościowe strzały sobie robił(przy tym samym stężeniu). Czyli 5000 w 0.5cm (czyli 2500 w 0.25cm)


Nie ma to żadnego znaczenia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Dzięki dmq92, Lodzianin

Amg27
No możesz tak zrobić ale co to Ci da ?


Już pisałem - żeby mieć mniejsze objętościowo strzały Po co mam walić po pół cm płynu w skórę jak taką samą robotę zrobi połowa tego? Poza tym po 4m już mam dość wstrzykiwania czegokolwiek gdziekolwiek! Robię OFF i wakacje - igły precz!
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Off się robi po wakacjach a że wakacje skończyły się w szkole średniej trzeba lecieć do śmierci
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
dmq92
Off się robi po wakacjach a że wakacje skończyły się w szkole średniej trzeba lecieć do śmierci


Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
F1.08
Dzięki dmq92, Lodzianin

Amg27
No możesz tak zrobić ale co to Ci da ?


Już pisałem - żeby mieć mniejsze objętościowo strzały Po co mam walić po pół cm płynu w skórę jak taką samą robotę zrobi połowa tego? Poza tym po 4m już mam dość wstrzykiwania czegokolwiek gdziekolwiek! Robię OFF i wakacje - igły precz!


Polecam zestaw dyskotekowy dla kolegi w takim bądź razie a nie prawdziwe koksiarstwo, prawdziwy kark nie rozdrabnia sie nad 0,5ml substancji w strzykawce...a raczej odwrotnie, im więcej soku=więcej iniekcji=lepsza forma

I wtedy można karkować
2

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Natan33
Polecam zestaw dyskotekowy dla kolegi


....hykmmmmm


https://www.sfd.pl/art/Trening/Sezonowiec_na_siłowni__Zestaw_dyskotekowy-a1701.html


1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Natan33
F1.08
Dzięki dmq92, Lodzianin

Amg27
No możesz tak zrobić ale co to Ci da ?


Już pisałem - żeby mieć mniejsze objętościowo strzały Po co mam walić po pół cm płynu w skórę jak taką samą robotę zrobi połowa tego? Poza tym po 4m już mam dość wstrzykiwania czegokolwiek gdziekolwiek! Robię OFF i wakacje - igły precz!


Polecam zestaw dyskotekowy dla kolegi w takim bądź razie a nie prawdziwe koksiarstwo, prawdziwy kark nie rozdrabnia sie nad 0,5ml substancji w strzykawce...a raczej odwrotnie, im więcej soku=więcej iniekcji=lepsza forma

I wtedy można karkować


Ja wiem... prawdziwe karki to sobie iniekcje z wody mineralnej robią z nudów bo jak raz dziennie poślad nie przyjmie 2cm płynu do człowiek smutny chodzi
Schodzę bo planuję drugiego dzieciaka. To po pierwsze primo. Po drugie primo na "test4life" u mnie jeszcze za wcześnie. Na zawody natomiast za późno. Więc nie ma sensu katować się 12 miechów na rok w moim przypadku Chcę być naturalsem przynajmniej kilka miesięcy w roku!

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Taaa każdy teraz natural a na dupie sito
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Najlepsi ci najwięksi z insta fejsa itd oni też naturale pełną gębą a z dupy sito, ważne jest to że przyznali się że kiedyś koksowali ale ze to złe jest to już tego nie robią


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-04-06 15:11:23
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Nooo jak ktoś w to wierzy i jeszcze za to płaci to pozostaje tylko pogratulować rozumu takim osobom

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium