SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mumin222
z wlosami jest tak ze co ma wypasc wypadnie czy z koksem czy bez z tym ze z koksem pewnie szybciej. jak ktos ma gen do bujnej czupryny to i 5gr testa nie przezedzi.a drugiemu bez koksu w wieku 20 lat wyleca.

Święta prawda. Tak samo jest z siwym włosem. Sam mam je od 20 lat i żyje z tym. A ostatnio zobaczyłem w lustrze że mi powieka opada. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Rozumiem was panowie, ale nauka idzie do przodu wychodzą nowe środki, ten RU 58841 zbiera świetnie opnie, w 2018 ma wyjść brotzu lotion, też ma być podobno przełom

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Przełom w koszeniu kasy dla tych którzy to wypuszczą

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
133mhz
Przełom w koszeniu kasy dla tych którzy to wypuszczą

A nie długo człowiek wyląduje na Syriuszu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
to jak z genem koledzy jedzą byle co i w pasie 80 a ja z dietą poniżej 90 zejść nie mogę , niektórzy mają pod górkę :((


Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-09-01 10:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
winoz1$
to jak z genem koledzy jedzą byle co i w pasie 80 a ja z dietą poniżej 90 zejść nie mogę , niektórzy mają pod górkę :((



Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-09-01 10:39:42


Nie zwalaj swojego ulanstwa na gen tylko weź się do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
ale z genem to prawda u nich idzie mięsień wszystko w górę a u mnie w brzuch idzie muszę więcej od nich popracować oni mają szybszą przemianę materii to dlatego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Skoro masz inne warunki genetyczne i fenotypowe, to czemu oczekujesz wyniku, robiąc to samo, co bardziej obdarzeni przez naturę?
Przecież to nonsens.
Znajdź taką ścieżkę, gdzie Twoje geny będą atutem, a nie kulą u nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29698 Napisanych postów 63055 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903068
dokladnie. areny sumo stoja przed Toba otworem w sumie tez mam taki gen swiniaka ale walcze i jak narazie wygrywam mimo ze zima zawsze mnie podleje.lubie jesc i czasem musze sobie pofolgowac.licze sie z tym ale wiem ze jak przycisne wioasna wszystko sie spali elegancko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
A jak wam powiem ze swinski gen mozna w 50% oszukac? Znam sporo przypadkow ludzi ktorzy docieli do jednocyfrowego bf i potem juz nie szlo wszystko w brzuch? Wrazliwosc insulinowa jest tu kluczem. Jak nie zredukukesz do kosci a bedziesz mial z 15%bf to logiczne ze kalorie beda szly w tluszcz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium