SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16575
Panowie poleccie jakis zestaw na ruszenie gory klatki...ta czesc odstaje u mnie dosyc wyraznie. Mam dostep do hantli i sztangi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Rozpietki. Panowie lecze sie izotekiem bo mnie mocnk wysyfilo po prawie rocznej bombie. I teraz pytanie. Czy jak sie zalecze i zaczne koksowac to znowu wysyfi mnie jak swinie czy moze juz to nie nastapi?Czy jestem skazany na branie izo do bomby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
WillBeP
Rozpietki. Panowie lecze sie izotekiem bo mnie mocnk wysyfilo po prawie rocznej bombie. I teraz pytanie. Czy jak sie zalecze i zaczne koksowac to znowu wysyfi mnie jak swinie czy moze juz to nie nastapi?Czy jestem skazany na branie izo do bomby?


Ciezko powiedziec moze byc spokoj moze jednak dalej mocno sypac
Ile masz lat??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
mefiu1
Panowie poleccie jakis zestaw na ruszenie gory klatki...ta czesc odstaje u mnie dosyc wyraznie. Mam dostep do hantli i sztangi


Wszystko co robisz na skosie glowa do gory

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Panowie kto mial do czynienia z treningiem EMS jakie opinie o tym ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
a mam pytanie skoro bromokryptyna Jest agonistą receptorów dopaminergicznych D2 a haloperidol antagonistą tych ze receptorow i przez co podwyzsza poziom prolaktyny a biore haloperidol 50mg co 10dni im to wrzucenie bromokryptyny spowoduje spadek poziomu prolaktyny? z tego co mi wiadomo antagonisci mają pierwszenstwo łączenia sie z receptorem czy jest sens dodac bromo w takiej syutacji celem zbicia prolaktny?


Zmieniony przez - Creme w dniu 2017-12-20 07:31:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Jedyna sensowna odpowiedź to sprawdzic badaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mefiu1
Panowie poleccie jakis zestaw na ruszenie gory klatki...ta czesc odstaje u mnie dosyc wyraznie. Mam dostep do hantli i sztangi

U mnie też odstaje, taka genetyka :) nie wszystko można mieć. Tak samo łydki napierdzielam do palenia i są jak u kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
mefiu1
Panowie poleccie jakis zestaw na ruszenie gory klatki...ta czesc odstaje u mnie dosyc wyraznie. Mam dostep do hantli i sztangi


IGF DES wbijany w klatę i trening klaty 2xtyg raz sesja ciężka wyciskania a druga tez ciężka ale rozpiętki i linki

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Też myślałem, że mam taki problem. A to genetyka, a to coś innego(oczywiście Wasyl nie twierdzę, że tak nie jest w Twoim przypadku).

Po zerwaniu cycka, jak już wróciłem do ćwiczenia klatki, z racji "traumy" związanej z wyciskiem na płaskiej, zacząłem robić cały trening klatki tylko i wyłącznie na skosie. Wycisk sztanga, wycisk hantle, rozpiętki i pomijając dziurę w cycku, wygląd klatki bardzo się poprawił. Głównie w górnej jej części, co pociągnęło za sobą wygląd całej klaty


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2017-12-20 09:48:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium