SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 3689 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39126
Żubroń
F1.08
Szukałem próbek i nie znalazłem :/ Dostałem tylko próbę nowego Mesomorpha. Jak dla mnie OK, choć kusi aby i DMAA spróbować w przyszłości.

Ja tam zjazdy miałem po tych ćpalniach zawsze. Bierz same pompujące, beta a., guaranę w kapsach i starczy na początek.


Niektórzy mieli zjazdy po DMAA inni mówią że nie mieli.... zależy pewnie od firmy ile tego naładowała do puszki i z czym wymieszała. Dlatego też założyłem w pierwotnym pytaniu że brałbym po 1/2 rekomendowanej dawki... kusi sprawdzić na skórze co to za szatan

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
pawel82
Nikt na oko nie zbija estro czy prolki... musisz zrobić badania wtedy dobiera się dawkę docelową i później jeszcze raz badania aby potwierdzić czy jest ok



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-05-17 19:07:01


no ok ale jak zaczac jak wywali estro i prolke to co wtedy ile tych tabsow lykac przeciez nie bede brl jednej tab ed cabaseru na zbicie prolki chyba od jakiejs dawki sie zaczyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34618 Napisanych postów 89649 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938868
Zrobisz badania , założysz swój temat i wtedy dobierze się dawki...
Cabaser na zbicie prolki zazwyczaj bierze się 0,5tab e10d ale to też trzeba potwierdzić badaniami żeby nie zbić za nisko...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-05-17 22:27:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
marco26
pawel82
Nikt na oko nie zbija estro czy prolki... musisz zrobić badania wtedy dobiera się dawkę docelową i później jeszcze raz badania aby potwierdzić czy jest ok




Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-05-17 19:07:01


no ok ale jak zaczac jak wywali estro i prolke to co wtedy ile tych tabsow lykac przeciez nie bede brl jednej tab ed cabaseru na zbicie prolki chyba od jakiejs dawki sie zaczyna ?

No właśnie dawki zależą od wyników badań krwi. Nie ma co jeść na oko, bo pozbijasz za nisko i będziesz się męczył przez parę dni. Na forum chłopaki Ci doradzą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
F1.08
Żubroń
F1.08
Szukałem próbek i nie znalazłem :/ Dostałem tylko próbę nowego Mesomorpha. Jak dla mnie OK, choć kusi aby i DMAA spróbować w przyszłości.

Ja tam zjazdy miałem po tych ćpalniach zawsze. Bierz same pompujące, beta a., guaranę w kapsach i starczy na początek.


Niektórzy mieli zjazdy po DMAA inni mówią że nie mieli.... zależy pewnie od firmy ile tego naładowała do puszki i z czym wymieszała. Dlatego też założyłem w pierwotnym pytaniu że brałbym po 1/2 rekomendowanej dawki... kusi sprawdzić na skórze co to za szatan

No jak szatan kusi, to nikt nic nie poradzi... Ale na początek radziłbym wyciągnąć ile się da z tych kinder-PW.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
F1.08
Żubroń
F1.08
Szukałem próbek i nie znalazłem :/ Dostałem tylko próbę nowego Mesomorpha. Jak dla mnie OK, choć kusi aby i DMAA spróbować w przyszłości.

Ja tam zjazdy miałem po tych ćpalniach zawsze. Bierz same pompujące, beta a., guaranę w kapsach i starczy na początek.


Niektórzy mieli zjazdy po DMAA inni mówią że nie mieli.... zależy pewnie od firmy ile tego naładowała do puszki i z czym wymieszała. Dlatego też założyłem w pierwotnym pytaniu że brałbym po 1/2 rekomendowanej dawki... kusi sprawdzić na skórze co to za szatan


W moim przypadku nie od dawki tylko poprostu źle reaguje na ta substancje czynne brałem pół miarki czy dwie ten sam syf i nieogar a potem zjazd. Wolę efke też da się dobrze wystrzelić ale nie zjeżdżasz jak szmata potem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
pawel82
Zrobisz badania , założysz swój temat i wtedy dobierze się dawki...
Cabaser na zbicie prolki zazwyczaj bierze się 0,5tab e10d ale to też trzeba potwierdzić badaniami żeby nie zbić za nisko...




Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-05-17 22:27:55


ok badania zrobione prolka w normie ale na gornych widelkach estro przekroczone x2 narazie nie jest zle ale troche mnie podlalo wiec 1/3 tab symexu e3d starczy?

Zmieniony przez - marco26 w dniu 2018-05-18 14:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
jak trzymacie estro na redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34618 Napisanych postów 89649 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938868
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

WHEY premium