SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
pawel515
bral ktos wino i finasteryd? nie leca wlosy jak przy solo tesciu?


trochę pozbawione sensu to pytanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Arkus P
W chooy w tym teorii a praktyka pokazuje że ludzie będący miesiącami na koksie nie widząc nigdy hcg robili bez problemu dzieci i na samopoczucie nie narzekali,

nie wiem czy nastana w końcu czasy w których ci co bardzo, wręcz na sile próbują przekonywać do swoich racji, zrozumieją że bardzo wiele reakcji na dany środek, środki, ruchy w hormonach są często mocno indywidualne i najlepszym sposobem nie jest blyszczenie teoria i wcisnaniu jej na sile jakoby to była jedyna słuszna racja na swiecie a indywidualne podejście do tematu i obserwacja


Dlatego podkreślam działa na mnie i sprawdź na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
podczas stosowania testa z fina - wlosy mi nie leca. co bedzie jak dodam wino, ktos jadl fina z testem i winem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
pawel515
podczas stosowania testa z fina - wlosy mi nie leca. co bedzie jak dodam wino, ktos jadl fina z testem i winem?


To co Ty w końcu lecisz ? Bo w ciagu ostatniego miesiaca , wypisałeś chyba z 10 srodkow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
pawel515
podczas stosowania testa z fina - wlosy mi nie leca. co bedzie jak dodam wino, ktos jadl fina z testem i winem?

A siusiak bangla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
też się napaliłem na tą fine jak proboszcz na nowego minstranta, zaraz suty się odezwały i samopoczucie jak flak. parówka pracowała normlanie ale 0 ochoty także nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
bo fina to syf jakich mało
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
pawel515
podczas stosowania testa z fina - wlosy mi nie leca. co bedzie jak dodam wino, ktos jadl fina z testem i winem?


To po co bierzesz tego testa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
pawel515
podczas stosowania testa z fina - wlosy mi nie leca. co bedzie jak dodam wino, ktos jadl fina z testem i winem?

Bierzesz na raz wszelkie możliwe środki i chcesz mieć włosy... To się nie uda. A w ogóle, to po co tak gnasz z tym wszystkim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388500
moze chce naj**ac jak nawiecej miecha sie da, pozniej off i implanty ??
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium