SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Na PCT podczas bicia HCG zrobić testo całk, progesteron, prl, estro coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Raczej nic więcej się nie przyda.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Temat trenu Heh, powiem cos od siebie co zauwazyłem na tym środku odnosnie zmian nastrojów, ogolnie co nie co o nandrolonach...

Leciałem tren ace Cybera (wersja Polska) i przy dawce 350 week (50 ed) potliwośc o wiele wieksza, irytacja większa i wyj**ane na uczucia do granic chyba możliwości. Wiedziałem, że sie j**ie ale nic sobie z tego nie robiłem, wiedziałem, że to przez tren ale starałęm się nad tym panować i okazywać "skruche" . Spałem po 4h i nie dałem rady więcej, za dnia starałem sie odsypiać chociaż 1-2h bo łapało zmęczenie, ale noc to koszmor był. Gaba, 5-HTTP nie pomagały. z leków nasennych pare razy jadłem Alpragen, xanaxu nie testowałem jeszcze. Npp działa na mnie totalnie odwrotnie. Tu stany depresyjne przy dawce 300-450 week pojawiają sie od razu. Doslownie nic nie jest kolorowe. Dobry humor na chwile, potem zostaje sie samemu i od razu zj**any humor, przy ludziach w towarzystwie też tak momentami było. Tu pomaga seronil, ale nie brałem go jakoś czesto, pare razy tabsa sie zdarzyło wszamać. Co do imprez, alko i innych używek to jak zawsze byłem mega bardziej towarzyski, poznawałem w ch** więcej ludzi to na trenie może nie, że szukałem zaczepki ale jakby ktoś mnie specjalnie zaczepił to bez problemu bym odpowiedział tym samym, normalnie bym sie zasmiał, podał sztame i heja

Kulturystyka to piękny sport ale jak wchodzą w gre saa to nie ma się co oszukiwac, na każdego psychike to pośrednio/bezposrednio wpływa, zmiany nie są duże z poczatku ale na dłuższą mete po 1-2 latach na towarze można samemu zobaczyć zmiany w zachowaniu. Srodki jak test, bold, meta/antki, master to raczej łągodne rzczy dla psychiki w porównaniu z nandrolonami. Tren jest zaj**isty dla sylwetki, ale psychika mocno cierpi. Na trenie jestes zimnych ch**em i niczym sie nie przejmujesz, na npp rozmyślasz i wpadasz w depreche. Bylem na trenie krótkim 4msc, zmieniłem na npp by dac org odpoczać i psychice ale okaząło się z deszczu pod rynne w moim przypadku, deprecha itp a faszerowac sie lekami nie mam zamiaru, i jako ze zdrowie ok postanowiłęm sie nie katować tak i wole juz byc zimnym sk***ilem niż użalaż sie i rozpamiętywac



Ps. bardzo fajnie jakby ktoś ten temat jeszcze rozwinął, mm na pewno masz cos ciekawego w tym temacie, karpiu, miczel to samo



Zmieniony przez - GiovaniDziadzia w dniu 2017-02-07 18:00:10

Zmieniony przez - GiovaniDziadzia w dniu 2017-02-07 18:00:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
na takie jazdy to Escitalopram,jak juz mowa o takich mixach ,lekko uspokaja,poprawia nastrój i przede wszystkim dystansuje,a z arogancja która które chce z człowieka wyciec trzeba walczyc we własnej głowie
edit Alpragen i xanax to ta sama substancja :)


Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2017-02-07 18:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Fakt - nandrolony dają w kość bardzo przy psychice - dla mnie najlepiej jeśli chodzi o samopoczucie to test + master , tutaj żyć nie umierać teraz dałem trochę deki i już zaczynam odczuwać tą gorszą stronę saa - nie chodzi o wygląd bo wiadomo deka fajnie działa ,ale o stan bardziej pod kątem psychicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To dodaj provi zawsze coś pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bralem npp i deke i zadnych rozmyslan itp nie mialem wiec to zalezy od danego czlowieka ...teraz tren e wiec zobaczymy jak bedzie z saidami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
do deki wystarczy miec w miare wysoko tescia, delikatnie masteron i mozna doprawdy dobrze sie czuc caly czas ;)


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-02-07 20:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tanieodzywianie
do deki wystarczy miec w miare wysoko tescia, delikatnie masteron i mozna doprawdy dobrze sie czuc caly czas ;)



Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-02-07 20:27:20
ja mialem praktycznie 1:1 i bylo dobrze mimo prolaktyny ledwo mieszczacej sie w normie takze kazdy organizn jest inny i nie ma utartych schematow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jakby prolatyne wyyebalo to 2:1 by nie pomoglo, bylo ok bo prolaktynie miales ok

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium