SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nie poprawiaj mnie jak nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, nigdzie nie napisalem ze tren rozjezdza etrogen i zaznaczylem ze trzeba go trzymac w ryzach czyli w odp normach dla tych co nie rozumieja a rozjechane hormony tzn ze trzeba pilniowac aby nie wywalilo estro i prolaktyna. a to ze przeklamuje wyniki to nie wspominam o tym bo juz bylo wiele razy pisane.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Byłem dzisiaj oddać krew do badań i babka miała problem, bo nic nie chciało lecieć z "motylka" wbijała w 3 różne miejsca. Za 4 razem użyła strzykawki krew jak smoła, ciemna gęsta. Jest się czym przejmowac? Bo chodzę 3 razy w roku na badania i nigdy nie było takiej sytuacji. Leci test 750mg weekend, boldeon odstawiłem w tamtym tygodniu leciało 600mg week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
zagęszczona krew?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
jakiego bolda leciales?? bold dziala jeszcze mieisac po ost strzle wiec krew zageszczona. ogolnie sytuacja grozna dla zdrowia tak zageszczona krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Dobry bold %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Jutro wrzucę wyniki krwi. Boldeon z genamedu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
I co nie czules pogorszenia kondycji? Ręce nie cierpły? Nie robiłeś badań w trakcie cyklu? Długo szedł ten bold? Ogólnie jestem ciekaw wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
12 tydzień szedł boldeon. Palce czasami cierply jak leżałem, tak to wszystko dobrze samopoczucie, apetyt. Ogólnie pierwszy kontakt z tym środkiem..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium