SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
letro biorę od 4 dni jeszcze nie badałem, skoczę w piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
testowal ktos opcje tesc : tren, proporcje np 1:3 lub 1:4? tzn 4x wiecej trenu E niz tescia?
ciekaw jestem czy sprawdziloby sie to na masie, czy jednak po prostu leciec standard 1:1. spotkalem sie tez z opiniami tesc minimalnie lub brak i meta z trenem + master lub provi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 96 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2089
u mnie leci 800 bolda do 700 testa i zadnych ia nie potrzebuje, estro idealnie caly czas w polowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
przemko15
letro biorę od 4 dni jeszcze nie badałem, skoczę w piatek


Zbadaj, jestem ciekaw czy nie masz ponizej widelek...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
GWookie
testowal ktos opcje tesc : tren, proporcje np 1:3 lub 1:4? tzn 4x wiecej trenu E niz tescia?
ciekaw jestem czy sprawdziloby sie to na masie, czy jednak po prostu leciec standard 1:1. spotkalem sie tez z opiniami tesc minimalnie lub brak i meta z trenem + master lub provi.


Na zagranicznych forach właśnie częsty schemat to minimalna ilość testa np. 100mg lub bez testa + jakaś pochodna dht aby libido i samopoczucie nie padło. Podobno wtedy tren pokazuje największe pazury... Oczywiście schemat typowo pod redukcję, bo na masie chyba by się nie sprawdził.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
GWookie
testowal ktos opcje tesc : tren, proporcje np 1:3 lub 1:4? tzn 4x wiecej trenu E niz tescia?
ciekaw jestem czy sprawdziloby sie to na masie, czy jednak po prostu leciec standard 1:1. spotkalem sie tez z opiniami tesc minimalnie lub brak i meta z trenem + master lub provi.


Lecialem rozne proporcje, na redukcji najlepiej odczuwalem 1:2 (test,tren)
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Alex A ile tego trenu dajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 96 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2089
jak dajecie heliosa to od jakiej dawki zaczynacie (w brzuch po ile zaczynacie strzelac)
a dwa: czy do heliosa przed cardio brac np kofeine w tabs?
ofc podklad leci, cypio, bold, gh i pare innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Pare razy bralem heliosa zaczynalem standardowo od 1ml ,i szlo w gore 1,5 i 2ml ,na mnie kofa dobrze dziala 200/300mg do heliosa dawalem
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
dmq92
Alex A ile tego trenu dajesz?


Tren E dawalem nawet 600-800 mg/tydz, ostatnio 300-400 w zupelnosci mi wystraczylo.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium