SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
cola zero ratuje zycie czesto
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ta , jak nie mam hajsu to biore z kaufa 99gr za 2l , albo te napoje kolorowe kauflandowskie dobrze wchodzą. Tak , stawiam bardziej na light lepiej smakuja
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
No na redu na pewno
Szkoda ze tylko w malych miejscowosciach mamy do wyboru Cole zero, light i jakies tam Oshee 0 kcal izotoniki, herbatki, enegretyki zero itp ale ja sie pytam gdzie jest Fanta zero, Mirinda zero, Sprite zero itp. Ktos widzial w jakis dyskontach mozna takie cudenka dostac. A pzrepraszam jest przeciez w Getto oranzada czerwona zero która smakuje jakby do 50 litrowej beczki z woda deszczowa wrzucic jednego juz lekko wyssanego rózowego landrynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nestea , fanta, sprite tylko chyba w tesco. W Piotrze i Pawle z dobroci widzialem ze wprowadzili reesesy, oreo mietowe i tam takie rzeczy ktore w Uk jadlem. Ale reeses np 6.70 oreo 8 grubo. Mimo wszystko na smaka jak kogos stac spoko.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29380 Napisanych postów 62842 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902191
w biedrze na lato wrzucaja mirinde grejfrut zero i szwespa truskawkowego. bardzo smaczne oba szczegolnie schlodzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Gienus Ty juz w pl siedzisz? Bo w UK wybór napoi zero tak szeroki że codziennie inny można pić
U mnie w Tesco np nie ma fanty i nestea zero, sprite był - ale już nie ma.
U mnie w okolicy lata napój Ptyś firmy bystra. Kosztuje zeta, ma 1,5l i jest lepszy niż fanta Ale podejrzewam że w innych rejonach Polski tego nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Mumin222
w biedrze na lato wrzucaja mirinde grejfrut zero i szwespa truskawkowego. bardzo smaczne oba szczegolnie schlodzone


U mnie w kurorcie nadmorskim gdzie w zimie jest 10k ludzi a w lato 100k to nawet w Biedrze jak wystawiaja takie rarytasy to minuta i juz ich nie ma bo turysci zaraz wykupia a pełno ich jak mrówków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
W biedrze bywa jeszcze shweps Citrus mix zero. Też spoko.


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2017-04-12 09:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
qrcze szukam po biedronkach tych zero i nie ma:(

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Dobrze ze mam wyj**ane na kcal jak niektózy i nie odmawiam sobie tego co dobre chociaz o nestea zero nie słyszałem, chyba u nas nie ma :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium