SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
wszystko zalezy do twojej wrazliwosci na inse ale powinno ie robic of i poprawiac w tym czasie wrazliwosc. jeden bedzie bil pol roku i bedzie ok a inny zepsuje sobie wrazliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
lodzianin1
wolfidexter
Jakjuz jesteśmy przy temacie t3 ,co sądzicie o t3 dla kobiety ? Znajoma się uparla i jakis kiep jej wcisnal z silki...nie zje jej to do kosci ?


nie , tylko musi delikatnie postepować , schodzić z dawki na koniec
i ogólnie nie przekraczał bym tych 8 tyg na t3
oraz zamiast czystego t3 dał novo , mix t3 i t4 podobno "podobno" tak nie rozleniwia tarczycy mix


Ona chyba właśnie ma novo bo opakowanie mi sie rzuciło w oczy.Niech podje , z reszta jak jej odradze to i tak weźmie , coś jej tam rozpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
tylko czekac az sobie rozwali tarczyce, zadnych tarczycowych hormonow kobiecie, nie dosc ze zrobi sobie kuku to nawet tego nie wykorzysta.. jak nie potrafi sie wyciac bez tego to tym bardziej nie wytnie sie z novo a tylko sobie moze zaszkodzic, ile to ja juz takich przypadkow znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No dokładnie zgłębiałem temat T3 u kobiet i szczerze odradzam bo wiele kobiet ma potem problemy z tarczyca która nigdy już nie wraca do stanu z przed kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
No to może ją przekonam aby oddała to dilowi i zamiast tego kupic tussi+ kofeina i poleci tak kilka tyg na zmiane z joszka.Tak jej juz kilka miechow radzilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
Ja kiedyś, gdzieś czytałem dobry tematy z T3 u kobiet i ponoć nie ma żadnego problemu, z tym że tak jak Lodziak pisał zejście musi być łagodne, nie można jak w naszym przypadku zejść z dnia na dzien

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kobiety maja generalnie duzo wieksze problemy z tarczyca, zarzywanie t3 te problemy oczywiscie powieksza, a nie pomniejsza

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak jak mówię bardzo wiele kobiet no 2 z 3 zawodniczek z którymi rozmawiałem a stosowały T3 zrobiły to raz przygotowując się i teraz wyjść z tego nie mogą bez leków. A jedna bierze cyklicznie i wszystko gra. Dlatego moim zdaniem u kobiety gra nie warta świeczki szczególnie jeżeli nie startuje

Mało brakowało a swoją dziewczynę bym na t3 wrzucił i pewnie bym zalowal Teraz


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-06-08 06:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
Witam dostałem DNP w proszku .nadaje sie ?? Pakowac do kapsułek żelatynowych ?? Czy jest inny sposob :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nadaje sie oczywiscie, pakuj do kapsulek, inaczej tego nie zazyjesz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium