SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Poczatek redu, enan 500mg/tydzien dzielone na 2x, mozna mietka kosmetycznie 20m/ed dac? Czy nie ma sensu?
Ogolnie redu mialo byc z wiekszym zestawem "supli", ale bieda sie dobrala do mnie i nie moglem sobie pozwolic na wiecej.
I w ogole jest sens sie faszerowac na redu tak, Jak masa raczej bedzie chemical brothers?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja bym obciął testa o połowę albo jeszcze więcej i wtedy jakąś metkę można by dorzucić.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strzykawki tuberkulinowe, ale takie "stabilne" poleci ktoś jakieś? bo ostatnio jakie miałem to strasznie marne były, gieły się w palcach dosłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Kruq - a przyblizyl bys troszke? Do tej ilosci testa nie ma sensu mietka?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
zapomnijx4
Rozumiem że jak już wpiernicze proste to nie łączyć ich wcale z tłuszczami, ani z wiekszymi ilościami ww zlozonych, tylko jak juz to solo doyebać?

To zalezy od celow, po treningowo solo ok ale w innych porach laczenie jak najbardziej sluszne.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zapomnijx4
Rozumiem że jak już wpiernicze proste to nie łączyć ich wcale z tłuszczami, ani z wiekszymi ilościami ww zlozonych, tylko jak juz to solo doyebać?


Jezeli tak sie boisz prostych to wlasnie odwrotnie, lacz je z czym sie da.

kubsztix
Poczatek redu, enan 500mg/tydzien dzielone na 2x, mozna mietka kosmetycznie 20m/ed dac? Czy nie ma sensu?




nie ma sensu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siema,
zeby nie zakladac nowego tematu - duzy kosmos czy nie?
czym to pozbijac najlepiej ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A co leci? Test i jakiś tren?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
npp bylo z testem, skonczylem a teraz dalej enan z meta.
wrzucam heparegen, watrobe zbije, ale reszta
i w morfologii wyszlo ze mam przekroczone EOZYNOFILE , co to kurva jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Czyli zostawie jak jest, na koniec winko wjedzie, a w trakcie clen itp.

Mozna uzywac takich przyjemnosci jak maggi i kucharek na redukcji? Dobra wiem, ze nie, ale uzywacie? Chodzi kokretnie o to czy moze to przeszkodzic w osiagnieciu nie dobrej, a lepszej formy?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-03-12 11:56:22

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium