SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Panowie nie wiem czy dobry temat ale nowego chyba nie ma sensu zakładać. Jakie dawki cynku stosować przeciwko trądzikowi? Dodam że mam zincas forte i on ma 27 mg czystego cynku w jednym tabsie. Pora dnia i ilość porcji ma znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czy ja wiem, czy to pomoże...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomoże,a przy większych dawkach może Cię ciągnąć na wymioty. Przerabianie testowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Taka stara moda, spuścizna nic nie znacząca.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Finasteryd weż na trądzik przez kilka tyg, oczywiście jak jesteś na cyklu testosteronowym , cynk tylko pomocniczo , sam trądziku nie wyleczy . Pomocniczo, benzacne 10%, oraz Davercin maść. Przede wszystkim trzeba trochę zahamować DHT, zanim będziesz, zmuszony wskoczyć na toksyczny izotek, warto rozważyć taką kurację.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
No to zastosuje jeden tabs profilaktycznie. Davercin i benzacne stosuje równiez. Dodatkowo jescze ancefan. Obczaje temat finasterydu. No akurat kończę winko w tym tyg, mam nadzieję że mi przejdzie trochę. Czy może test mi konwertuje do dht? Wgl jakos mogę to stwierdzić bez badań czy konwertuje mi bardziej do estro czy dht?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Profilaktycznie nic to nie da, więc po co...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Bez badan to mozna pogdybac
Daj 2 tab cynku na noc
Kiedys panowal poglad ze 50 cynku zapobiega aromatyzie do 500 testa week co bylo glupota oczywiscie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
ja cynku nie przebijam wiecej niz 30-40 bo sie potem ch**owo czuje i flaki bola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
ja na syfy probowalem chyba wszystkiego bo mialem mega pizzerie, szczegolnie na plecach cynki srynki mascie ch**e muje i tak naprawde nic to nie daje bo za chwile sie org przyzwyczaja , juz mialem siegac po izotek ale wielu znajomych mi odradzalo, mialem tez wysyfina klatke i barki bardzo + gore rak, ale plecy to byly poprostu tragedia, a co mi pomoglo? porzadne pct na ktorym wysyfilo mnie jeszcze bardziej ale po 2-3 miechach zaczelo sie mega poprawiac, teraz jestem na bombie, dalej jest problem ale to jest 1/4 z tego co bylo rok temu i nie biore zadnych cynkow i masci bo to tylko kasa w bloto(w moim przypadku, pisze za siebie i ze swojego doswiadczenia) do pct doszedl jeszcze TAD600 i mysle ze to tez zrobilo robote, badania robie 3-4x w roku i nigdy nie mialem nic szczegolnie wyj**anego w kosmos, troche proby watrobowe podniesione, czasem estro z nerami nigdy nic.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium