SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
IA używam , muszę skorygować dawkę w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2642
SalvatoreLucania
Testeryip
Panowie zastanawia mnie czy można stosować różaniec górski w trakcie PCT i czy nie zaburzy on jego przebiegu? pozdro


Bardziej to chyba pomożę :)
Niektórzy po dlugim cyklu schodzac z niego nawet po dobrze rozpisanym i wykonanym pct nie moze sie pozbierac.
Tego przyczyną moze być brak checi do treningów, jakieś załamania nerwowe a w konsekwencji i depresje jak ktos ma genetyczne skłonnosci do tego typu chorób wiec takie tebletki z wyciagu z rózańca beda dobrym pomyslem choc jak juz napialem w zaleznosci od genetyki bo ja to zawsze musialem ratowac sie Reanium czy Xanaxem w innym wypadku była straszna trauma :) mimo ze ze lecialm z 4-5kg ale jako bigorektyk w lustrze widzialem to jako -15kg %)


Jakie dawki proponujesz przy wadze 85 kg i przez jaki czas? zostały mi jeszcze 4 tygodnie pct potem chciałem wrzucić tada ale walne go dopiero po wycince wtedy bardziej się przyda.


Zmieniony przez - Testeryip w dniu 2016-12-12 11:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Kurpśanin80
IA używam , muszę skorygować dawkę w takim razie.


Na gadke nie ma co korygowac tylko badania zrobic e2 i tyle.
Od razu zrób prolke i progeteron i bedziesz wiedzial jak na provi reagujesz.



Testeryip
SalvatoreLucania
Testeryip
Panowie zastanawia mnie czy można stosować różaniec górski w trakcie PCT i czy nie zaburzy on jego przebiegu? pozdro


Bardziej to chyba pomożę :)
Niektórzy po dlugim cyklu schodzac z niego nawet po dobrze rozpisanym i wykonanym pct nie moze sie pozbierac.
Tego przyczyną moze być brak checi do treningów, jakieś załamania nerwowe a w konsekwencji i depresje jak ktos ma genetyczne skłonnosci do tego typu chorób wiec takie tebletki z wyciagu z rózańca beda dobrym pomyslem choc jak juz napialem w zaleznosci od genetyki bo ja to zawsze musialem ratowac sie Reanium czy Xanaxem w innym wypadku była straszna trauma :) mimo ze ze lecialm z 4-5kg ale jako bigorektyk w lustrze widzialem to jako -15kg %)


Jakie dawki proponujesz przy wadze 85 kg i przez jaki czas? zostały mi jeszcze 4 tygodnie pct potem chciałem wrzucić tada ale walne go dopiero po wycince wtedy bardziej się przyda.



Zmieniony przez - Testeryip w dniu 2016-12-12 11:51:47


Zalezy od preparatu a jest ich dziesiatki od cen XX do cen XXX i rózne nazwy tego są. Najpierw lepiej poczytaj.
I nie na pct tylko raczej po bym dal z dobrym boosterem tescia.
Bo pytałes o rózańca, nie o psychotropy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Mam taki mały problem. W nocy podczas snu strasznie dretwieja mi kończyny. Wstaje rano to czasami ciężko stanąć na nogi albo wziąć tel w reke. Na npp to normalne czy może być jakiś inny powód? Estro nie mam za wysoko, pije dużo wody, braków minerałów raczej też nie mam. Jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
morfologia, może ci się kisiel robi w kablach? morfologia powinna pokazać co się dzieje i kosztuje grosze

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Przed npp badalem i wszystko było ok. 300mg npp week przez 4 tyg mogło by tak zagescic krew?



Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-12-12 12:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wg. mnie nie ma opcji, mi bold zrobił sieczkę, a npp nic, też 300mg / wk


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-12-12 13:04:44

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nandrolon rozrzedza krew - jeśli to co bijesz to nandro ofc.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przy czym leci test, a po dlugim czasie na testo zaczyna sie tego produkowac coraz wiecej, a nie coraz mniej.
Co nie znaczy oczywiscie ze dretwienia masz od gestej krwi, bo bylo tu sporo kolegow walczacych z dretwieniami, gdzie morfologia byla w normie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nandro na pewno, w drugim tyg musiałem zbijac prolke bo była poza widelkami, mały spał a mi było smutno. dodatkowo leci 600 testa. Tylko że to dopiero wszystko od 4 tyg. Wcześniej wyniki miałem idealne.
Na poprzednim cyklu lecialo nawet 750 testa week i morfo było git.
Czyli nie ma zbytnio na to recepty? Czy coś mogę próbować robić? Nie jest to jakiś wielki problem ale wiadomo że wolał bym żeby tego nie było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium