SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112018

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
w dziale odżywianie najpierw poczytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7579
na pierwszy kontakt z trenem lepszy będzie hexa czy ace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Ja wiem że wszystko rozbija się o makrosy,tylko że jakiś czas temu czytałem własnie posty sprzed paru lat gdzie quzar,fatfaq rozmawiali o tym że polaczenie jakis tłuszczy zawartch w jajkach z ww ( chyba nasycone)
i dlatego kombinacje typu owsianka+jaja są niezdrowe, tylko tez wlasnie niedoczytalem dlaczego
No ok może musze doczytać więcej o tłuszczach, wybaczcie za mętlik.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-03-13 14:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
nie rozumiem troche twojego podejscia miczelx dobowy rytm wydzielania leptyny bardziej sprzyja temu aby wegle wrzucac w pozniejszym okresie dnia, ponadto trening zwieksza wrazliwosc insulinowa wiec wrzucanie ww w wiekszej czesci do posilkow po treningowych moze przyniesc korzysci, a juz w ogole jesli trening jest drugiej czesci dnia.. uwazam ze pora przyjmowania ww ma znaczenie, sam jestem zwolennikiem tego typu jedzenia (posilki umieszczone przed treningiem to bialko+tluszcz i sladowe ilosci ww, po treningu zas bo akurat treningi robie w granicach 16-18 wrzucam posilki bogate w wegle -) tak przynajmniej robie na masie, bo tne na CKD

Zmieniony przez - anima w dniu 2014-03-13 15:15:33

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
No i wlasnie o tym chcialem pogadac tez :/ do tego mariusz natural ostatnio przedstawial swoja wersje sniadania t/b only zeby moc wiecej wegli zjesc przed i po trenie. Nigdy wczesniej nie wyobrqzalem sobie nie jesc ww z rana, a tu taka koncepcja

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-03-13 15:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
zapomnijx4 jak chcesz sobie o tym pogadać to idź do Juniora oni Ci to wyjaśnią
już Ci kiedyś pisałem że doping nie dla Ciebie
chyba już dawno bana nie było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Pany naszla mnie ochota na VLCD bo jakos nke zabardo ciagnie mnie znowu redukcje robic w miesiacach,ale jestem obesrany, ze jak z dnia na dzien zejde tak nisko z kcal to bedzie wior
Pisze tutaj bo zalezy mi na opini konkretnych ludzi jak to wyglada w praktyce. Jak to sie ma wlasnie na testach itp?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
anima
nie rozumiem troche twojego podejscia miczelx ... uwazam ze pora przyjmowania ww ma znaczenie


a ja, ze nie ma

kubsztix
Pany naszla mnie ochota na VLCD bo jakos nke zabardo ciagnie mnie znowu redukcje robic w miesiacach,ale jestem obesrany, ze jak z dnia na dzien zejde tak nisko z kcal to bedzie wior
Pisze tutaj bo zalezy mi na opini konkretnych ludzi jak to wyglada w praktyce. Jak to sie ma wlasnie na testach itp?



Wior to pozytywne okreslenie w tym kontekscie, z dnia na dzien bedzie duzo lzejszy zdrowszy, a nie nabity woda swiniak.
W praktyce tak jak w teorii, nie ma sie czego bac, trzeba dzialac.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Popatrze, poczytam i sie odezwe. Bo nie do konca wiem jak to zrobic teraz, ale jak juz bede mial zarys wtedy bedziemy rozmawiac. Dzieks.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej