SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6134752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A od nieskiej prl tez moze wywalic gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No chyba raczej od za wysokiej jak coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16147 Napisanych postów 18078 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196535
Żubroń
Onar_Animal
No z tym podzialem cybera to totalny wymysl rynkowy.
Nie sluchac bzdur i nie powielac.

Co do trenu e i zoladka, niestety mam to samo a profilaktyka niby konkretna.
Co do nerek zalecam astragalus 500-750mg ed, na insta dawalem opis i link, ze jest to jedyny klinicznie potwierdzony przypadek, ktory nie tylko chroni nerki ale przy dluzszym braniu wrecz je regeneruje!!!

Multilac - zgadzam sie z Przemkiem, synbiotyk nie probiotyk sam w sobie, u mnie lepiej sie sprawdza niz mega drogi vsl-3 aka vivomix na polske

Zgadza się - traganek jest zaj...sty. Nie tylko na toksyny ale i na zamułę niezawodny.


Dzięki za info. Zaraz kupuje ten astragalus i mam nadzieję że obniży kreatynine i podniesie gfr. Po jakim czasie powinny być efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
kosta83
Żubroń
Onar_Animal
No z tym podzialem cybera to totalny wymysl rynkowy.
Nie sluchac bzdur i nie powielac.

Co do trenu e i zoladka, niestety mam to samo a profilaktyka niby konkretna.
Co do nerek zalecam astragalus 500-750mg ed, na insta dawalem opis i link, ze jest to jedyny klinicznie potwierdzony przypadek, ktory nie tylko chroni nerki ale przy dluzszym braniu wrecz je regeneruje!!!

Multilac - zgadzam sie z Przemkiem, synbiotyk nie probiotyk sam w sobie, u mnie lepiej sie sprawdza niz mega drogi vsl-3 aka vivomix na polske

Zgadza się - traganek jest zaj...sty. Nie tylko na toksyny ale i na zamułę niezawodny.


Dzięki za info. Zaraz kupuje ten astragalus i mam nadzieję że obniży kreatynine i podniesie gfr. Po jakim czasie powinny być efekty?

Brałem ten z Now (extrakt 500mg), nie wiem jak szybko wyniki wyjdą na papierze ale jeśli chodzi o witalność i samopoczucie, to działa od razu. Silne ziółko, a trochę ich już przetestowałem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Jeśli progesteron wyj**ało, to gino nie wyskoczy od za niskiej prolki, bo niby jak, nie wyskoczy od za wysokiego progesteronu. Wyskoczy najwyżej od bardzo niskiego dht, bo progesteron działa antyandrogennie i antyestrogennie, w tle tren, który jest progestyną i jego metabolity mogą się różnie wobec receptrora progesteronu zachowywać. Możesz mieć nisko estro, nisko prolkę, a spieprzone z progesteronem i jest przepis na gino. Pochodna DHT i nie ruszanie nic więcej to jedyne dobre rozwiązanie. Z trenem zawsze warto mieć pod ręką mastera p, winko i provi i w razie wojny przyp******ić wszystko na raz.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Żubroń
kosta83
Żubroń
Onar_Animal
No z tym podzialem cybera to totalny wymysl rynkowy.
Nie sluchac bzdur i nie powielac.

Co do trenu e i zoladka, niestety mam to samo a profilaktyka niby konkretna.
Co do nerek zalecam astragalus 500-750mg ed, na insta dawalem opis i link, ze jest to jedyny klinicznie potwierdzony przypadek, ktory nie tylko chroni nerki ale przy dluzszym braniu wrecz je regeneruje!!!

Multilac - zgadzam sie z Przemkiem, synbiotyk nie probiotyk sam w sobie, u mnie lepiej sie sprawdza niz mega drogi vsl-3 aka vivomix na polske

Zgadza się - traganek jest zaj...sty. Nie tylko na toksyny ale i na zamułę niezawodny.


Dzięki za info. Zaraz kupuje ten astragalus i mam nadzieję że obniży kreatynine i podniesie gfr. Po jakim czasie powinny być efekty?

Brałem ten z Now (extrakt 500mg), nie wiem jak szybko wyniki wyjdą na papierze ale jeśli chodzi o witalność i samopoczucie, to działa od razu. Silne ziółko, a trochę ich już przetestowałem.


Ile tego astragalusa brałeś dziennie?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12546
Siema.Jestem na test 250mg + npp 100mg e3d
Od 4 tygodnia podbiłem dawke npp na 125mg. Wczoraj robilem shota i chyba pierwszy raz trafiłem w naczynko bo zacząłem sie dusić. Ogólnie w ten dzien jak i dziś czuje łamanie w kościach i stan jakbym byl chory lekko. Wziąłem Ibuprofenu 400mg. Czemu taki stan sie utrzymuje? Czy organizm broni sie przed środkiem? Iniekcja zostala wykonana poprawnie i na drugi dzien zero bólu.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Wątpię że to od tego. Obstawiał bym tu na Zbieg okoliczności.

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Poszło dość dużo w krwiobieg widocznie. Zdarzają się takie przypadki. Npp malutko bardzo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium