SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nic dodać, nic ująć. Zrobiłem redukcję, zrzucając 20kg i szamiąc regularnie 250g twarogu dziennie i robiąc co kilka dni odpoczynek od mięsa a wtedy leciało 500-600g i dało się, zatem tym bardziej w niczym nie będzie przeszkadzał w robieniu masy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
jedz twarog, sam tez mialem w glowie metlik bo kazdy gadal o jakis aminogramach, ze brakuje jakiegos czastki do pelnowartosciowego bialka, i inne rozne glupoty, dobry, tani i napeno lepiej zjesc takie 200-300 gram niz pic z prochu.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
czytalem wlasnie o twarogu w cholere i mowiac w skrocie, 3/4 ludzi go poleca, na animalu chlopaki go nawet po trenigu walą i jedza po 500-750g (zawodnicy)
bv dla twarogu = 77, dla kury=79 wiec git, dowiedzialem sie tez ze zaden produkt bialkowy nie zawiera pelnowartosciowego aminogramu dlatego trzeba urozmajcać diete wiec twarog wydaje sie rulezz i taniusiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
ja tam codziennie z rana jem do omletu, a byly tez czasy gdy jadlem po treningu i jakis mega zapchany sie nie czulem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29360 Napisanych postów 62824 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902124
dlatego Hekade najlepiej mieszac rozne zrodla bialka. wtedy mamy idealny aminogram.
jedyne co ma pelna pule amin to jaja i ich niczym nie trzeba uzupelniac jednak jakie to dla nas ma znaczenie?

marginalne mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Twaróg, serki wiejskie - zaj**ista sprawa i odskocznia od mięsa. Z twarogu można wszystko zrobić. Ja wcinałem swojego czas prawie codziennie i teraz często podjadam sobie kotlety z twarogu i ziemniaków. Same ugniatane ziemniaki z dodatkiem twarogu dobrze przyprawione są zaj**iste. Także polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Ogólnie niektórzy ludzie są jakoś obsesyjnie nastawieni do takich pierdół, że potrafią wmawiać komuś że coś jest nie dobre a sami to pewnie wp*****lają, dlatego w dupie trzeba mieć takie p******omento.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
w zyciu się nie zgodzę. U mnie wystarczy ze zjem 200g twaorgu na noc, 1 odżywkę po treningu 40g wypije i widzę jak z tygodnia na tydzien łapie wodę podksórną. swietnie to moge zaobserwować bo cały czas trzymam 8-10% bf. 4 krotnie probowalem sie przekonac do twarogu, po 2tyg zawsze odpuszczałem bo moja sylwetka zmieniała się na dużą niekorzyść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Bo jednemu podchodzi, drugiemu nie. Ja leciałem 500g twarogu ed do 10 dni przed zawodami i nic wody nie ciągnęło. Ktoś inny będzie miał srake po 100g, i też powie że twaróg chuyowy, bo nie toleruje laktozy.

A tak odchodząc od tematu twarogu - Panowie, na trzymanie progesteronu w ryzach na combo 500 deki i 350 trenu A lepiej będzie dać 25mg provi, czy jakąś małą dawkę wina - 10-20mg? Czy to w ogóle raczej za małe dawki? Bardziej widziałbym provi, bo tren ma polecieć po mecie, więc nie widzi mi się dalej wątrobę męczyć Oczywiście estro kontrolowane exe, prolka cabaserem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
skoro leci cabaser i exe to nie rozumiem po co chcesz jeszcze dorzucać jakieś dht
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium