SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie mogę nawet i nie chce. Robie papiery trenera personalnego, instruktora siłowni i dietetyka. Rozkręcam własny interes z pomocą naszej kochanej Unii Europejskiej wiec wreszcie bede robił to co lubie, w czym siedzę prawie 20 lat i wiem ze sie na tym znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
Ja lece teraz 3 sroki moderiona, I dzialaja jak trzeba, jak ktos chce zobaczyc rezulataty, to link mam w podpisie, ostatnie strong.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lordknaga
Ja lece teraz 3 sroki moderiona, I dzialaja jak trzeba, jak ktos chce zobaczyc rezulataty, to link mam w podpisie, ostatnie strong.



Ale chvjowy towar...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Lord jak dl lecisz je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
Pod koniec 2butelki kazdego srodka jestem, czyli kolo 3/4tyg wszystko krotkie estry bite e2d
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
czesc wszystkim. mam krotkie pytanie - dlaczego nie mozna bic test prop e3d badz nawet e4d skoro okres jego poltrwania to ok. 4.5 dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
A kto ci powiedział że nie można ja robiłem cykle że bilem co 3 dni i nie czułem jakiś wahania stężenia samopoczucia itp ale 4 dni to wydaje się za duża różnica

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lordknaga
Ja lece teraz 3 sroki moderiona, I dzialaja jak trzeba, jak ktos chce zobaczyc rezulataty, to link mam w podpisie, ostatnie strong.


ja lece 2 srodki moderion cypka i teraz dorzucilem bolda e3d wbijam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
sfdpowersfd
czesc wszystkim. mam krotkie pytanie - dlaczego nie mozna bic test prop e3d badz nawet e4d skoro okres jego poltrwania to ok. 4.5 dnia?

Są różne czasy półtrwania podawane.
en.wikipedia.org wiki Testosterone_propionate
Testosterone propionate is administered in oil via intramuscular injection.[1][2] It has a relatively short elimination half-life and mean residence time of 0.8 days and 1.5 days, respectively.[1][2] As such, it has a short duration of action and must be administered two to three times per week.[13]

To enan ma 4 - 5 dni.
Na steroidcalc też tak podają i wg tego są generowane wykresy
steroidcalc.com about.html
Terminal Half-lives
Testosterone Propionate: 0.8 days
Testosterone Enanthate: 4.5 days


Dlatego myślę, że krótsze są prawdziwe, bo osobiście na enanie e4d czułem konkretne wahania, więc raczej nie pasuje to do półtrwania 9 - 10 dni, czy ile tam się podaje w alternatywnej wersji. No i nie biłoby się enana dwa razy w tygodniu, np. na TRT, gdyby był taki długi. Zatem prop musi mieć jeszcze krótszy. Teraz biję undecanoate co 5-6 dni i nie czuję wahań, ale rozkręcał się długo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium