SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Chodzi o trzymanie tego od początku w ryzach i nie pozwolenie aby nam wywaliło w kosmos te wartości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
prz1993
Czyli normalne, że w ogóle tego nie czaiłem Też mnie śmieszą gadki teoretyków. Badania teraz na wszystko się znajdzie. Liczy się praktyka.


Bo ty dużo nie czaisz i powtarzasz ciągle ten frazes. Badania swoją drogą, a Ziemia jest w praktyce płaska.

Zarzut mówiący, że progesteron nie ma ma wpływu na odczuwanie estro jest co najmniej śmieszny. Widać, że nawet praktyka Wam nie idzie.
To nie są badania tylko funkcja tego hormonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tu może coś być bo tren wywala mi progesteron i jak jestem na trenie to zwykle estro mi idzie w górę bo z wiadomych powodów mi ciężko kontrolować i schodząc z niego po kilku tyg jak przestaje działać spada progesteron estro jest dość wysoko wywala mi gino. Gdzie ma trenie problemu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16184 Napisanych postów 18104 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196643
Wojmir, muszę przyznać, że masz cierpliwość i samokontrole, żeby cały czas się bronić i wytaczać mniej lub bardziej (zazwyczaj bardziej) trafione argumenty potwierdzające twoją tezę. Czasami myślę, że w kolejnym poście napiszesz żeby całe sfd wypje rdalało i dało ci spokój, a Ty jednak walczysz dalej. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No jest twardy i nie raz ma rację trzeba mu przyznać choć często jest za dużo tej teorii. I w praktyce wygląda to inaczej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Dzięki, na nie jestem tutaj, żeby się bić z innymi, ani czymkolwiek chwalić, czasem jestem wręcz zdumiony, że takie zamieszanie wywołują oczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16184 Napisanych postów 18104 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196643
Dzisiaj wchodzę na bombę po rocznym offie. czesto zadawane są pytania jak szybko wkrecA się testosteron - już odpowiadam - jestem jakieś 12 godzin PRZED pierwszym strzałem susty A już czuje że prop zaczyna podnosić libido, więc wieczorem zapewne będą już kręcić wszystkie 4 estry
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Działa od razu Ale stężenie rośnie z czasem i najwyższe długie estry osiąga po 4 tyg. Dawałem wykresy z badan ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wystarczy że podbijasz go ponad widełki i już jest dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16184 Napisanych postów 18104 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196643
dmq92
Działa od razu Ale stężenie rośnie z czasem i najwyższe długie estry osiąga po 4 tyg. Dawałem wykresy z badan ostatnio.

To był żart bo przecież napisałem, że pierwszy strzał będzie dopiero wieczorem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium