SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie mniej jednak pytanie mocno laickie.
Na każdego działa co innego. Mi 1,5 roku wyciskania spłaszczyło klatę.
Myślę, że o wiele lepiej bym ją rozbudował jeśli stawiałbym na różnorodność ćwiczeń.

Do bench press sama płaska na pewno wystarcza.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43765
Może i laickie, ale nie potrzebnie atakujesz, ok dzięki bardzo i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Na mnie też bench press sztangą słabo działa, dlatego lecę hantlami teraz i progres jest dla mnie zauważalny szczególnie górna część klatki, ale generalnie skupiam się na ćwiczeniach wyciskających i na koniec dodaję 1/2 ćwiczenia jednostawowe które nie są pressem np krzyżowanie linek wyciągu górnego i rozpiętki


panowie - mam taki problem, że na barki zaczynam wyciskanie hantli i waga hantli to 30kg na stronę, o ile na barki daję tym radę, ciężko, ale idzie to samo rozpoczęcie ćwiczenia czyli podniesienie z hantli z ziemi i uniesienie na wysokość barku do pozycji startowej to jest nie lada mordęga, mam wrażenie, że przez to tracę sporo sił - jakaś rada oprócz proszenia kogoś o pmoc w podaniu hantli? wyjściem jest przejść na sztangę, ale zawsze robiłem sztangę i teraz mam fazę na hantle :D



Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-24 11:12:28

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-24 11:12:43

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja sobie wybijam z kolan. Technika znana i lubiana

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na barki z kolan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Najlepszy sposób ;)





masz zobrazuje Ci to :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
O k***a mi też sie przyda inaczej ustawialem dłonie dlatego był problem. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rozumiem, że już wiecie o czym pisałem?
I bez ściemy, na masie 45-50kg tak wybijałem i wszystko grało.


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2016-06-24 11:28:53

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
dzięki, młotkowo ustawić na kolanie i wybić - dzisiaj lecą barki także przetestuję :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
takie zeczy to podstawy
2

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium