SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
weex
Szukam nowego miejsca na inj bo od sierpnia lecę ciągle e2d na zmianę dupa i barki i kooorwa zrosty juz coraz bardziej dają o sobie znać, czasem nawet ciezko przez igle 0.7 wtłoczyć. To są moje dwa miejsca w ktore wbijam od wielu lat. Aktualnie lecę prop + npp po 1 ml i zastanawiam sie czy lepszy będzie triceps czy łydki? Jak jest z dyskomfortem na następny dzień? Da się ćwiczyć w przypadku tricepsa i chodzić w przypadku bicia w łydkę? Mam ten problem ze u mnie uda całkowicie odpadają bo jakbym nie wbijał to później przez dwa dni chodzę jak paralityk, próbowałem rozne środki, rozne laby i zawsze to samo. Raz nawet podkusiło mnie wbić wino na wodzie i kooorwa przez 2 tygodnie nie umiałem chodzić, to była najwieksza głupota


A jak długo biłeś w uda? Mam ten sam problem chodzić nieumiem ale ok 10dni i to mija i jest już dobrze a miejsca do wbijania mnóstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
krzykacz
Arkus P
Ja się zalatwilem duzymi dawkami wit C i D, one mocno przyczyniają się do kamicy nerkowej, teraz już nie jem w ogole i też jest ok a raczej bez zmian,
tymi bzdurami o wysokich dawkach różnych witamin itp to niech się najlepiej ktos pyerdolnie porządnie w leb, tak jak antyszczepionkowcy, internetowa zaraza koorwa



Wystarcza proste bad w labie - ogólna analiza moczu za pare pln i tam już oznacza się poziom kwasu askorbinowego.

Podobnie jest przy jonogramie, ja nie rozumiem jak można kumulować dawki magnezu kiedy wystarczy pare zł i można zbadać jego poziom żeby prawidłowo dobrać dawkę, nie wspominając już o sód/potas których + niekorzystnie wpływa na ukł.sercowonaczyniowy czy nefro.

I koło się zamyka. Tak ogólnie rzuciłem, temat wraca jak bumerang co jakiś czas.




No właśnie takie to proste, ale człowiek zaczyna myśleć dopiero jak się coś wysra

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1217
Jak to jest w końcu z białkiem roślinnym z ryżu chociażby? wliczać to czy nie? zwykle dbałem żeby było białka więcej z mięsa, jaj itd. a roślinnego nie liczyłem, ale wtedy wychodzą dość spore liczby białka i nie wiem czy lepiej tego nie uciąć i nie zacząć wliczać roślinnych. Dziennie to z 800gr ryżu u mnie wchodzi, a to spokojnie daje mi już 50 gr białka do bilansu + jeszcze dojdą do tego orzechy i już mam z 70gr białka, nie pytam tu o warzywa tylko kasze, ryż, orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Dawaj pewnie mi przypasuje %

Masz na prv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zmniejszyc cisnienie na kregoslupie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian Ty tez mastera jedziesz? ;) Nie bede pisal, bo to metoda staroswiecka, mojej 96 letniej ciotki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koledzy czego mozna spodziewac sie po winku i czy dawki 30mg przez 3 tyg. 45mg przez 2 tyg i 60mg przez ostatnie 2 tyg. sa ok czy jakos trzeba z tego schodzic delikatnie? Napiszcie jaki progres silowy mieliscie po dawka/czas brania i ile sie rozkrecalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
arek.z90
Marian Ty tez mastera jedziesz? ;) Nie bede pisal, bo to metoda staroswiecka, mojej 96 letniej ciotki.

Czyli pijawki BTW nie głupi pomysł.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Aktualnie 250mg omki ew. Master lecial przez okolo rok czasu.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium