SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Flooky
bigendriu
Czy 6000kcal to nie za dużo? podkreśle ze to masa...




Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-11-12 17:08:18

Lecę 6000kcal obecnie rozłożone na 6 posiłków 4 x w tyg trening robię mase. Obecnie 4 tydzień przy antoniuszu pas mi poszedł o 1 cm a waga o 5kg w tle leci sobie enan 350mg i deczka zaczyna 400mg plus GH


Nieźle, to będzie ogień jak ch**...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Pas 86 klatka 125 mierzone przed chwilą mam nadzieję że będzie ogień i utrzyma się dobry BF
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Ładnie... a udo,łyda? ja mam 121 klata 45 bic udko 70 waga 86, lece do 90 a pozniej off i wchodzi enan+deka na koniec prop+wino i może master przedłużenie na fenylu+propie i może master i off... poźniej susta+prop+bold w jednej pompce e3d + deka ew, na zejscie prop+bold i prop+wino... taka tymczasowa rozpiska na 2018' ale jak wiadomo wszystko może ulec zmianie hehe...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Ładnie u Ciebie. Udo u mnie 71 na dzień dzisiejszy. Ja już byłem załamany bo po zejściu z trenu i GH zacząłem lecieć na pysk z masa mięśniową, chłopaki odpowiedzieli aby podkręcić miche plus zrobiłem krótki most i wystartowałem z nowym cyklem Antek TEŚĆ Deka, potem zmiana Deki na Boldka no i tak sobie sprezentowalem 360j geno dodatkowo aptecznego, to przełamał stagnacji i powoli machina się rozkręca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
flooky pokaz fotki jakies, bo te twoje wymiary wygladaja zaj**iscie 86 w pasie(ja mialem tyle w mega formie) przy tym mialem 67 w udzie i w klacie mam pare centow mniej, jaka waga i wzrost? z takimi wymiarami cos jak x-men wygladasz? wklej pare fot, z ciekawosci pytam
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Flooky
Ładnie u Ciebie. Udo u mnie 71 na dzień dzisiejszy. Ja już byłem załamany bo po zejściu z trenu i GH zacząłem lecieć na pysk z masa mięśniową, chłopaki odpowiedzieli aby podkręcić miche plus zrobiłem krótki most i wystartowałem z nowym cyklem Antek TEŚĆ Deka, potem zmiana Deki na Boldka no i tak sobie sprezentowalem 360j geno dodatkowo aptecznego, to przełamał stagnacji i powoli machina się rozkręca ;)


Ja tam trenu unikam jak ognia, dopóki jeszcze dzieci nie mam to go nie tykam...
A co do załamki i samopoczucia to normalne u chłopów którzy rozpoczęli przygodę z dopingiem,
dawki i wchodzenie na bombe nie tylko z teściem raczej się nie obejdą bez świrów w bani,
wiadomo różne środki też robią swoje, najważniejsze że już jest Ok a mostki dobra sprawa.
u mnie hormon poleci po 30 roku życia ;) wtedy zobaczę co to 'zabawa' w cudzysłowiu pisząc heh...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Wzrost 179 waga obecnie 107kg. Fotek nie chce wrzucać mam dość charakterystyczne tatuaże i nie ma. Na to ochoty trzymam się porad lodzianina i innych poważnych chłopaków, trzymaj się ich rozpisek też będziesz jak x mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
no to wymiary super przy tym wzroscie i z taka waga, mozesz zakryc twarz czy cos... ja wiem ze lepiej sluchac sie jednej osoby stale niz kilku nawet powaznych chlopakow, bo kazdy ci doradzi zawsze troszke inaczej, ja sie trzymam tez rozpiski kogos hehe, tylko chcialem zobaczyc jak wygladasz z ciekawosci , bez zadnych podsmiech**ek czy niedowierzania bym wrzucil swoja fotke ale jestem wyzszy i ciezszy i daleko mi do twoich wymiarow(dlatego mi wstyd), zawsze to zwalam na swoj wzrost





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/12/2017 10:42:18 PM
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
bigendriu
Flooky
Ładnie u Ciebie. Udo u mnie 71 na dzień dzisiejszy. Ja już byłem załamany bo po zejściu z trenu i GH zacząłem lecieć na pysk z masa mięśniową, chłopaki odpowiedzieli aby podkręcić miche plus zrobiłem krótki most i wystartowałem z nowym cyklem Antek TEŚĆ Deka, potem zmiana Deki na Boldka no i tak sobie sprezentowalem 360j geno dodatkowo aptecznego, to przełamał stagnacji i powoli machina się rozkręca ;)


Ja tam trenu unikam jak ognia, dopóki jeszcze dzieci nie mam to go nie tykam...
A co do załamki i samopoczucia to normalne u chłopów którzy rozpoczęli przygodę z dopingiem,
dawki i wchodzenie na bombe nie tylko z teściem raczej się nie obejdą bez świrów w bani,
wiadomo różne środki też robią swoje, najważniejsze że już jest Ok a mostki dobra sprawa.
u mnie hormon poleci po 30 roku życia ;) wtedy zobaczę co to 'zabawa' w cudzysłowiu pisząc heh...



Mówiłem zalamka pod kątem tracenia powoli masy mięśniowej samopoczucie na trenie miałem dobre i dalej takie jest prolaktyna w ryzach trzymana to się "nie wychustam" hehe;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Flooky
bigendriu
Flooky
Ładnie u Ciebie. Udo u mnie 71 na dzień dzisiejszy. Ja już byłem załamany bo po zejściu z trenu i GH zacząłem lecieć na pysk z masa mięśniową, chłopaki odpowiedzieli aby podkręcić miche plus zrobiłem krótki most i wystartowałem z nowym cyklem Antek TEŚĆ Deka, potem zmiana Deki na Boldka no i tak sobie sprezentowalem 360j geno dodatkowo aptecznego, to przełamał stagnacji i powoli machina się rozkręca ;)


Ja tam trenu unikam jak ognia, dopóki jeszcze dzieci nie mam to go nie tykam...
A co do załamki i samopoczucia to normalne u chłopów którzy rozpoczęli przygodę z dopingiem,
dawki i wchodzenie na bombe nie tylko z teściem raczej się nie obejdą bez świrów w bani,
wiadomo różne środki też robią swoje, najważniejsze że już jest Ok a mostki dobra sprawa.
u mnie hormon poleci po 30 roku życia ;) wtedy zobaczę co to 'zabawa' w cudzysłowiu pisząc heh...



Mówiłem zalamka pod kątem tracenia powoli masy mięśniowej samopoczucie na trenie miałem dobre i dalej takie jest prolaktyna w ryzach trzymana to się "nie wychustam" hehe;)



Ma być Ogień! do przodu! i do celu! bez huśtawek heh...
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium