SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo na wywalonej prolce mam jedną wielką depresję Nie no dobra, dla pewności jutro zbadam progesteron, prolaktynę i ten kortyzol. Szkoda, że jeszcze estro nie mogę, ale trudno...

Chyba, że te 7-10 dni od odstawienia ACE starczy by wynik e2 był miarodajny?


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-03-21 20:44:21

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jeszcze badania będę rozjechane
wbijasz hcg??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przez 2,5 roku cyklu wbiłem może 20 tyś jednostek (nie, jaja mam normalne, a nie jak orzeszki to tak dla złośliwych, o gęstości też wiem )



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-03-21 20:51:22

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Ja się tak kiedyś załatwiłem, estro ponad 5x podbite, prl 2x, prg 4x,
razilem pradem, katastrofa była, nigdy więcej,

z tym estro możesz próbować, e2s nie znajdziesz, bo to raczej dotyczy metody badania estro w laboratorium, nowe laboratoria już standardowo nie uwzględniają trenu,
może się okazać że w labie którym badasz jest nowa aparatura i będzie dobry wynik


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-21 21:16:06
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dupa, mam tylko ALAB i tam nie ma e2s. Wynik nie wyjdzie. Za 2 tyg zbadam estro, a póki co nie tykam żadnego IA na estro. Sprawdzę te cholerne dwa hormony - progesteron i prolkę.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Jak HCG nie leci, może być problem z progesteronem, jego niski poziom powoduje, że estro bardziej dokucza.
Na kortyzol szkoda kasy, bo takie jednorazowe badanie nic nie da. Tren miesza coś z kortyzolem, na poziomie receptorów, jak się go odstawi poziom możesz mieć taki sam jak w trakcie, ale moc działania większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kortyzol na cyklu to można olać ogolnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Arkus P
Ja się tak kiedyś załatwiłem, estro ponad 5x podbite, prl 2x, prg 4x,
razilem pradem, katastrofa była, nigdy więcej,

z tym estro możesz próbować, e2s nie znajdziesz, bo to raczej dotyczy metody badania estro w laboratorium, nowe laboratoria już standardowo nie uwzględniają trenu,
może się okazać że w labie którym badasz jest nowa aparatura i będzie dobry wynik



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-21 21:16:06


tylko weź ustal które ,jak się pytam to wszyscy robią wielkie oczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Łodziak - można pod kątem katabolizmu, ale nie pod kątem zakłócania rytmu dobowego. Nie wiem szczerze o chuy chodzi, do tego erekcja jest jakaś lipna. Raz postawiłem to nagle opadł, a dziś zażenowany wczorajszą siarą wziąłem 50 mg sildenafilu i również dupa (a zawsze jak to zapodałem to mogłem z kobity nie schodzić), tyle że dziś całą noc i dzień bolał mnie łeb od zatok i byłem mega niewyspany + myślałem bardziej czy nie odwale siary znowu niż o samej zabawie w partnerką (choć to nie była pierwsza taka lipa, a laska jest wyrozumiała). Libido to może kwestia niewyspania, ale to chroniczne zmęczenie mnie zastanawia. No nic, jutro zbadam to co trzeba poza estro i zobaczę jak wygląda sytuacja.




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-03-21 21:32:33

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
No właśnie tak się tego nie dowiesz, też pytałem i już nie pytam bo patrzą jak by ducha zobaczyli,

jedynie samemu sprawdzić, ewentualnie jak ktoś spoko się trafi to zagadac żeby zdzwonil do laboratorium i zapytać kogoś konkretnego,
mi się tak udało pogadać z gościem w sprawie dokładnego wyniku testa
1

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium