SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
lodzianin1
cvfdbkz
Jesli przy 700mg tescia ew i exe e2d estro jest na idealnym poziomie (samopoczucie, libido) to jaka ilosc letro wrzucic? Przynajmnniej na poczatek, potem po prostu zrobie badania ale nie wiem od ilu zaczac. Nie mialem z letro nigdy stycznosci wiec ciezko mi ocenic jego "moc"


musisz na letro zamieniać?? ja na letro czuje się jak na kacu prawie , porazka



Nie musze w sumie ale chcialbym zamienic bo wyjdzie ekonomiczniej w perspektywie czasu a wychodzilem z zalozenie ze "wszystko jest zle i mocne ale duzo zalezy od dawki" zeby nizej zbic estro przy wycince bd musial ładowac tabsa exe ed bo juz na tyle siebie znam ze wiem a to wychodzi paczka na miesiac wiec pomyslalem o Letro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887365
pajączek chyba pisał, że jemu przy 800 testa, 1 tab letro week zbijało estro prawie, że do zera ale to zapewne kwestia organizmu i musiał byś sprawdzić na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nie musisz tak mocno zbijac estro na wycince a wystarczy ze zmniejszysz testa jak ci tak na tym zalezy, jak nie jestes w ost szlifie przed startem to wytniesz sie spokojnie, redukcja droga bo z regoly dohodzi master lub tren, do tego provi, t3 itp i koszta rosna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kurna, przy 700 mg teścia tabs exe ed by ci zbijał estro, a mi tabs ed przy 500 mg nie zbija poniżej normy

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja przy 400 testa teraz daje 2 tab week exe i mam górną granicę normy. Dałem mastera i poleciało za nisko. Ale ogółem też mi wywala estro ostro a chce menta dać więcej będzie grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ile z ciekawości tego mastera dałeś ? I poleciało przy tej samej dawce exe?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
400 cybera o po drugim strzale już czułem się znacznie gorzej i kolana się odezwały leciałem tak 3 tyg jakieś +/- może trochę mniej. Wczoraj dałem 5tys hcg bez exe jutro dzień strzału też nie dam potem przechodzę na 2x0.5 i powinno być ok. Ogółem już dziś odczułem mniejszego mula który mnie mega męczył szczególnie z rana. I libido up od razu.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-05-26 23:40:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Cayek
Kurna, przy 700 mg teścia tabs exe ed by ci zbijał estro, a mi tabs ed przy 500 mg nie zbija poniżej normy

Exe wogole raczej nie zbije ponizej normy, taki srodek. Druga sprawa exe zbija e2 na dlugo, mozna dawkowa 2x w tyg, okres poltrwania jest tu bez znaczenia to tak na marginesie dodaje.
U mnie e2 nie przeszkdza nawet 2-3x gorna norma, oraz nawet jak mam testa na min to e2 mam conajmniej w polowie norm. Wiec z tym naprawde roznie bywa.
Letro natomiast rowniez powodowalo u mnie kiepskie samopoczucie ale tylko jak lecialem 2.5mg ed (na kasacje gino) , generalni wiekszosc opinii nt hooyowego samopoczucia na letro to zbyt nisko zbite e2.
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dmq92
400 cybera o po drugim strzale już czułem się znacznie gorzej i kolana się odezwały leciałem tak 3 tyg jakieś +/- może trochę mniej. Wczoraj dałem 5tys hcg bez exe jutro dzień strzału też nie dam potem przechodzę na 2x0.5 i powinno być ok. Ogółem już dziś odczułem mniejszego mula który mnie mega męczył szczególnie z rana. I libido up od razu.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-05-26 23:40:48


400? to jaki master leci, krotki ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Enan musiałem byc na granicy dobrego samopoczucia ale teraz nie zbadam ile jest bo tren idzie


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-05-26 23:46:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium