SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
Panowie wbiłem lotke,nie zdązyłem nawet zrobić aspiracji a do pompki napłyneło już sporo krwi (koło 1ml) to znaczy,ze byłem bezpośrednio w kablu? Oczywiście igłe wyjąłem do połowy i pod innym kątem wbiłem ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Uhhh co za rzeznik Ja to już bym wyciągnął i świeże miejsce przybił

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5078
Witam,
przechodzę z cypio dose 250 na propa bioniche 150mg.
Ma ktoś jakieś doświadczenia czy w tym propie rzeczywiście będzie większe stężenie ?
Czy to pic na wodę i jest jak w tych 100 mg?
Ogólnie chodzi o to ze dawki chciałbym dobrać podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Od czego moga być dosyć mocne skurcze/spięcia mięsni, najczesciej klatka, plecy jak leże? Z towaru leciało test, ment, tren, teraz leci test,master + antek+ meta.

Magnez nic nie pomaga. Potas? Ew jakie badania zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
marianzulek
Obstawiam tez inne czynniki jak upaly po 35C ktore mniej wiecej zaczely sie z wejsciem na tren oraz delikatny jadlowstret spowodowany trzymaniem diety od pol roku. Moze czas aby ze 2tyg odpuscic diete i faszerowac sie byle czym?

Znane sa jakies sposoby pomogajace w tym? Niby glodny jestem ale nic mi nie smakuje...



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-06-15 08:54:32


Wez to sobie na lajcie, odpusc miske, nie przejmuj sie kaloriami w 14 dni jeszcze nikt miesni nie stracil. Odpoczniesz i zglodniejesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
gienus12
np ja :) . 2x podejscie robiłem do t3 i lepiej mi się funkcjonuje bez tego a efektów lepszych jezeli o redu, napewno nie miałem z/bez - brak różnicy



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-15 07:02:18


Bardziej mi chodzilo ze kiedys t3 malo kto bral, teraz obowiazkowo wycinka z t3 a najnowszy boom 25mcg na masie zeby nie podlewalo. Nie wiem skad to sie wzielo, chyba z rozpisek wyzszej rangi zawodnikow, tylko oni stosuja tarczycowe w zupelnie innym celu niz ,palenie, smalcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Mi ost cykl na trenie tak namieszal w kichach ze do tej pory zajadam esomeprazol - po jakims czasie od wejscia na tren ciagla zgaga i zabity zaladek. Jak tylko sie polozylem kwas zaladkowy podchodzil mi do gardla.
Profilaktyka byla wlaczajac probiotyki, siemie, duzo zieleniny, czasem kiszonki czy sok z kapusty kiszonej czy ogorkowa woda.
U mnie kiedys przy gastroskopii wyszlo ze zwieracz przelyku juz nie trzyma jak powinien, ale tak jak mowie problemu nie bylo i refluks sie nie pokazal az rozkrecil sie tren na dodobre.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
patryk173
marianzulek
Czyli standardowe proboityki moga pomoc? Slyszalem teorie ze trnbolon byl wykorzystywnay przy produkcji gazu musztardowego

Standardowe jak standardowe. Ja polecam np dicoflor, biogaia i sanprobi.


sOiR
Ja dodam vivomixx jeszcze


Dzieki ale raczej nie uswiadcze tych srodkow u siebie
Ostatnio probowalem zel pod prysznic z antypespirantem kupic to wyszedlem na glupka ze pytam o rzeczy ktorych nie ma
Pomijam ze pompki i igly jak nie zamowisz to nie ma szans na normalny sprzet od reki.

luki30000
Witam,
przechodzę z cypio dose 250 na propa bioniche 150mg.
Ma ktoś jakieś doświadczenia czy w tym propie rzeczywiście będzie większe stężenie ?
Czy to pic na wodę i jest jak w tych 100 mg?
Ogólnie chodzi o to ze dawki chciałbym dobrać podobne


Bralem wielokrotnie, moim zdaniem 1ml bioniche mocniejszy niz 1ml/100mg lub 2ml/100mg.

mm1986
marianzulek
Obstawiam tez inne czynniki jak upaly po 35C ktore mniej wiecej zaczely sie z wejsciem na tren oraz delikatny jadlowstret spowodowany trzymaniem diety od pol roku. Moze czas aby ze 2tyg odpuscic diete i faszerowac sie byle czym?

Znane sa jakies sposoby pomogajace w tym? Niby glodny jestem ale nic mi nie smakuje...




Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-06-15 08:54:32


Wez to sobie na lajcie, odpusc miske, nie przejmuj sie kaloriami w 14 dni jeszcze nikt miesni nie stracil. Odpoczniesz i zglodniejesz.


Nie martwie sie ze strace miesnia... boje sie ze mnie uleje bo aktualnie po pol rocznej redukcji ze 110 jest 95. Dzis jednak juz kotlety w panierce na oleju byly i kebab wjechal na noc

Jak to jest jesli zjem kebaba, wypije 2 cole i cydr na noc?
Jesli caly dzien bardzo aktywnie spedzilem. Trening silowy + 30min cardio, ok 40km rowerem, trening w parku na drazkach.
Czy przy takiej aktywnosci organizm poradzi sobie z kaloriami czy liczy sie tylko aktywnosc wykonana po posilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
dejvid1117
Panowie wbiłem lotke,nie zdązyłem nawet zrobić aspiracji a do pompki napłyneło już sporo krwi (koło 1ml) to znaczy,ze byłem bezpośrednio w kablu? Oczywiście igłe wyjąłem do połowy i pod innym kątem wbiłem ponownie


w jakie miejsce wbilales ze Ci 1 ml krwi naplynelo?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak na prawdę - liczy się deficyt Pytanie czy organizm sobie poradzi z kaloriami jest trochę z dupy. Jak jesteś suchy i jutro masz znów trening i aero to metabolizm to wciągnie i będzie tylko na korzyść dla Ciebie. Spokojnie.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium