SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
albo namiary na fajne kolezanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Oooo to też Cię przybliży do hasła

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Franz1

Aha i najważniejsze pytanie, jak można dostać hasło do spamu, bo myślę, że mam potencjał i pisałbym tam mądre rzeczy i zadawał kluczowe pytania


tego właśnie tam nie potrzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Panowie znowu ampułka z rozpuszczalnikiem do HCG mi w rękach pękła , w czym mogę to rozpuścić? i czy bez recepty taki rozpuszczalnik dostanę w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
woda do iniekcji albo sól fizjologiczna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
zioekt
woda do iniekcji albo sól fizjologiczna.


Dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Franz1
CV, to wiadomo nakłamię, ale mam kilka swoich fotek jak wychodze z pod prysznica

Czekam na PW.

Napiszę za to krótki list motywacyjny.

Siłownia to dla mnie całe życie, oprócz całego życia. Nie raz i nie dwa życie daje w kość, ale później, na treningu następuje medytacja, oczyszczający ból rozrywanych włókien mięśniowych, ogień który oczyszcza umysł i duszę

Stosuję się do rad i sposobów na osiągnięcie formy kulturystycznej, które wyczytałem na forum i nie tylko.

Jadę systemem PHAT, zwróciłem na niego uwagę dzięki senseiowi Milczex, natomiast sensei Lodzianin przywrócił mi wiarę w siebie jako człowieka i mężczyznę, swoją cierpliwością, wyrozumiałością i celnymi poradami.

Generalnie trzymam michę, piję mixa kreatynowego przed treningami i jestem innym człowiek, niż gdy miałem offa od sportowego stylu życia.

I dzieją się cuda, bo niechcący też zacząłem wbijać propika 100 mg e2d, w ramach przygotowania do konkretnego powrotu do życia

Czerpię ze źródeł pierwotnej mocy, pokłady energii rosną z dnia na dzień, a satysfakcja z własnej egzystencji jest jak słońce, które zresztą dzisiaj świeci, bo mamy ładną pogodę.

Forum czytam pewnie już kilkanaście lat i jest to jeden z pozytywnych sposobów wykorzystania dostępu do wiedzy i przepływu informacji, czyli tego do czego powinien służyć internet.

Pozdrawiam



Zmieniony przez - Franz1 w dniu 2016-08-28 15:31:27


Sorry ale bez fotek i gainera 3x dziennie nue masz czego w spamie szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
przemko15
Panowie znowu ampułka z rozpuszczalnikiem do HCG mi w rękach pękła , w czym mogę to rozpuścić? i czy bez recepty taki rozpuszczalnik dostanę w aptece?



Nacl lub aqua pro injectione - apteka bez recepty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ja bym tak się do spamu nie pchał.... Podobno każdy kto tam wejdzie już nigdy nie patrzy na świat tak samo... Nie każdy podoła ciemnej stronie sfd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dokładnie, sami wykolejeńcy. Sam nie zaglądam tam od ponad pół roku i dopiero zaczynam trzeźwo myśleć

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium