SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130108

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
czy na UD.2.0 w piatkowe ladowanie dnt aero wskazane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
W dzien ładowania nie robisz aerobow
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
krzykacz
bigendriu
Mam pytanie, tzn brachol ma, może ładować bolda z propem e2d?
Poniedziałek rano
Środa popołudniu
Piątek wieczorem
Czy 750mg to nie będzie za dużo jak na week? - dzielone na 3 szoty
Czy może dawkować 500mg/week - dzielone na 3 szoty
Lub.... lepiej mu będzie ładować propa e2d a bolda ew (co sobotę 500mg)
Dodatkowym pytaniem jest czy jak dorzuci wino to dawkować je 30mg ed? czy 40mg ed?




Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-11-24 13:02:04



Bolda może dzielić lub jednorazowo na tydzień.


Ok, a starczy mu 500mg? czy lepiej niech wali 750mg? 750 to nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
bigendriu
krzykacz
bigendriu
Mam pytanie, tzn brachol ma, może ładować bolda z propem e2d?
Poniedziałek rano
Środa popołudniu
Piątek wieczorem
Czy 750mg to nie będzie za dużo jak na week? - dzielone na 3 szoty
Czy może dawkować 500mg/week - dzielone na 3 szoty
Lub.... lepiej mu będzie ładować propa e2d a bolda ew (co sobotę 500mg)
Dodatkowym pytaniem jest czy jak dorzuci wino to dawkować je 30mg ed? czy 40mg ed?





Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-11-24 13:02:04



Bolda może dzielić lub jednorazowo na tydzień.


Ok, a starczy mu 500mg? czy lepiej niech wali 750mg? 750 to nie za dużo?

Do rozpisku potrzebna jest ankieta
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
bigendriu
krzykacz
bigendriu
Mam pytanie, tzn brachol ma, może ładować bolda z propem e2d?
Poniedziałek rano
Środa popołudniu
Piątek wieczorem
Czy 750mg to nie będzie za dużo jak na week? - dzielone na 3 szoty
Czy może dawkować 500mg/week - dzielone na 3 szoty
Lub.... lepiej mu będzie ładować propa e2d a bolda ew (co sobotę 500mg)
Dodatkowym pytaniem jest czy jak dorzuci wino to dawkować je 30mg ed? czy 40mg ed?





Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-11-24 13:02:04



Bolda może dzielić lub jednorazowo na tydzień.


Ok, a starczy mu 500mg? czy lepiej niech wali 750mg? 750 to nie za dużo?



Wrzuć dane braciaka do swojego tematu to się zobaczy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Panowie, przy naciągniętym/naderwanym dwugłowym uda, jak mi się rozlał krwiak na całą tylną część uda potrzeba bić jakieś anty zakrzepowe, czy nie? Jak zerwałem klatę miałem czarne ramię i klatę i nic lekarz nie przepisał, ale mnie wczoraj kolega przestraszył i powiedział, że powinno się dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94431 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
skint73
Panowie, przy naciągniętym/naderwanym dwugłowym uda, jak mi się rozlał krwiak na całą tylną część uda potrzeba bić jakieś anty zakrzepowe, czy nie? Jak zerwałem klatę miałem czarne ramię i klatę i nic lekarz nie przepisał, ale mnie wczoraj kolega przestraszył i powiedział, że powinno się dać.


u lekarza nie byłes z tym ????
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21411
skint73
Panowie, przy naciągniętym/naderwanym dwugłowym uda, jak mi się rozlał krwiak na całą tylną część uda potrzeba bić jakieś anty zakrzepowe, czy nie? Jak zerwałem klatę miałem czarne ramię i klatę i nic lekarz nie przepisał, ale mnie wczoraj kolega przestraszył i powiedział, że powinno się dać.


Przy uszkodzeniach tkanek miękkich dobrze się sprawdza protokół PRICE: Protection, Rest, Ice, Compression, Elevation. Można dorzucić jeszcze NLPZ.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jak Ci się rozlał krwiak to napewno nie jest to naciągnięcie a naderwanie , ruchomość nogi jest taka sama?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
skint73
Panowie, przy naciągniętym/naderwanym dwugłowym uda, jak mi się rozlał krwiak na całą tylną część uda potrzeba bić jakieś anty zakrzepowe, czy nie? Jak zerwałem klatę miałem czarne ramię i klatę i nic lekarz nie przepisał, ale mnie wczoraj kolega przestraszył i powiedział, że powinno się dać.


Jak wyzej naderwal sie miesien. Ja bym dal odpoczynek po pierwsze a potem dluzszy czas pilnowanie aby przy juz lekki, bolu odpuszczac trening danego miesnia. Mozesz ladowac solcoseryl na pewno pomoze w regeneracji tkanki. Jak masz to laduj nawet 180mg czyli 2amp w okolice uszkodzenia.

Pamietaj ze na miesniu pozostanie blizna po zerwaniu i przy wiekszym wysilku znow peknie poniewaz nie bedzie ona tak elastyczna jak miesien.

Na dnay moment pierwsze co to leki przeciwbolowe jak mocno boli i odpoczynek.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium