SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten testosteron dokładny nie jest taki potrzebny, bo co to da. Jak zamknie skalę to już wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
zioekt
Chyba że to od zerowej prolaktyny brzuch rośnie a nie od ptasiego mleczka, to mam jednak problem


Dokladnie na zerowej prolaktynie moze dosjsc to pogorszenia wrazliwosci insulinowej i ptasiego mleczka nie bedziesz juz tak przerabial szybko. Tyle

żrym metforminę i te szy
a w kaufie będzie promo na ptasie jak by co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
patryk173
Ja jak zbilem do zera to czułem wszystkie stawy gorzej niż na winie. Przestały dopiero jak prolka wyskoczyła w widełki. Także u mnie zerowa nie sprawdza się. Na 16 tyg cyklu z npp półtora tabsa cabasseru wystarczyło mi żeby prolke trzymać w ryzach.

U mnie to samo , przy 800-900mg nandro i prolce zbitej do zera stawy strzelają jak na winie.
Odstawiam cabaser , zobaczę czy nastąpi poprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
zioekt
SalvatoreLucania
zioekt
Chyba że to od zerowej prolaktyny brzuch rośnie a nie od ptasiego mleczka, to mam jednak problem


Dokladnie na zerowej prolaktynie moze dosjsc to pogorszenia wrazliwosci insulinowej i ptasiego mleczka nie bedziesz juz tak przerabial szybko. Tyle

żrym metforminę i te szy
a w kaufie będzie promo na ptasie jak by co


Trzeba było od razu pisac że takie srodki niedozwolone przyjmujesz . Czyli nie wiesz jakby sie zachował Twój metabolizm na niskiej prolce?
Nie mam Kaufa u mnie w okolicy tylko Getto, Kegl i Stonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a co poradzicie na to po mostku wskoczylem na prop master daje po 1ml c2d koncze 3 tgydz i libido slabe stawy nap*****laja samopoczucie kiepskie
moze dac provi ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Tez bym obstawial E2.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94363 Napisanych postów 364297 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668699
SalvatoreLucania
Podejrzewasz spadek e2?


tutaj będzie ten problem na 99%
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
slucham propozycji Panowie:) co radzicie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hcg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium