SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
really ? o tych bronzerach przeczytałem na stronie solarium - pewnie to wyciąganie kasy, ale może cośto jednak daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Skint mowisz 2 tyg vlcd ? to zostanie mi 2 tyg pozniej na mecie na budowanie sie bo planowałem ja 6 tyg leciec a potem zmienic na mastera i docinka.
Na chwile obecna Tanita pokazuje 11 % tłuszczu, krata sie jeszcze przebija na brzuchu, odstawiłem też Aromasin wiec troche wody mogło podejsc.
1

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8190
Witam , skuteczniejszy jest clen w inj. czy w tab. Jest jakaś różnica znacząca ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Lebioda, ja bym tak zrobił. Po tych 2 tyg vlcd ta metka jeszcze się fajnie bujnie jak zaczniesz znowu jeść i akurat z jak najlepszym bf-em wejdziesz na mastrera itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8190
Witam , odświeżam moje powyższe pytani oraz mam nowe strzały z efedryny robimy do mięśniowo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Domięśniowo albo podskórnie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, od dluzszego czasu ciagne redu i powiem szczerze, ze juz jestem dosyc zmeczony. Do tej pory trening silowy 6x/tydzien i aeroby 7x/tydzien, kalorycznosc na poziomie 2500kcal, schodze do 2000kcal z wegli, a pozniej mam zamiar powoli calkowicie rezygnowac z wegli i zwiekszac bialko/tluszcz nie do konca jeszcze wiem. Ale do rzeczy, ostatnio mialem juz takie jazdy, ze mialem zawroty glowy, ciezko bylo mi rownowag utrzymac podczas chodzenie (jakbym pijany byl), o chceciach do treningu nie wspomne juz. Ogolnie, zdenerwowany i psychicznie czulem sie jak rozjechane goovvno. Postanowilem odpoczac lekko i dwa dni zrezygnowalem z treningu i diety, a co za tym idzie? Tona gownianego zarcia itd. Od wczoraj znowu na tory wskoczylem i realizuje plan dalej, waga troche wieksza, ale dlatego pewnie, ze jeszcze dobrze sie nie zlamalem, jestem nabity tak, ze na treningu wydaje mi sie, ze pekne. Od poniedzialku chcialem zmniejszyc ilosc silowych troche, zeby sytuaca sie nie powtorzyla, aero zostaje 7x/tydzien po 50 min. Ogolnie plan dietetyczny mysle zostawic jak jest tylko raz/dwa w tygodniu mam zamiar robic refeed'a. Gdzies tam wyczytalem, ze poniezj 10% BF mozna dwa razy robic. Ale to zobaczymy.
Chcialbym, abyscie doradzili mi jakis ciekawy system/plan treningowy, ktory nie zajechalby mnie tak jak ten 6x/tydzien i, zebym sobie do konca redu dociagnal. Nie wiem czy 4x/tydzien czy 5x? Czekam na propozycje, Dzieks.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nigdy nie zrozumiem ludzi, co trenuja 6-7x w tygodniu, po chui ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Nie wiem ale opisze na swoim przykladzie %) trenuje 5x a zawsze bylo 4. Temu teraz jest jeden dzien treningowy wiecej bo sie po prostu źle czuje w danym dniu bez jakiegokolwiek treningu, może to jest poyebane ale jak rano sie budzę i wiem ze trening o tej i o tej to jest calkiem inny dzien

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-05-18 10:44:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
No ja juz wiem, ze nie potrzebne to bylo. Trenowalem tak, ze robilem od poniedzialku do piatku, a w sobote poniedzialkowy, pozniej zaczynalem w poniedzialek trening wtorkowy z tamtego tygodnia i sobota powtorka itd.

Teraz od jutra wskakuje na VLCD i wlasnie nie wiem jaki trening dobrac do tego optymalny, zeby sie nie zajechac, az tak.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-05-18 11:51:57

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium