SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
Ja mam jeszcze taki stary radziecki, pancerny, nie do zayebania więc nie pomogę, ma już ze 30 lat

Daj żyć arkus, w twoim napewno był przewożony polon albo anapolon. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
arci25
Prawdopodobnie tu czytałem, jaki pany polecicie nie drogi, dobry szybkowar?


Wolnowar kup! Wracasz z roboty, a tu juz pyszne miesiwa z warzywami gorace czekaja.

Chodzi ci wodzu o parowar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie, wolnowar. Wrzucasz koryto (to taki duzy gar jest ja ma 15 litrowy) wlaczasz. Temp dochodzi maksymalnie do 70 stopni i tak sie trzyma (w srodku jest wklad ceramiczny co trzyma temp zeby rechunkow za prad nie nabijac. No i szykuje sobie ta strawe nastawiasz i to sie tak pitrasi u mnie te 9h a smaki wachodza zaj**iste. Tak wiec mnie to odciazylo z czasem przeznaczonym na gotowanie. Wiec polecam. Golonki po bawarsku palce lizac


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 29.08.2017 20:22:35

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
w tym temacie looknij lub podpytaj https://www.sfd.pl/SPRZĘTY_KUCHENNE__POLECAM_,_NIE_POLECAM_-t1071120.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Przeczytalem tu kiedys wlasnie o wolnowarze i kupilem.

Powiem tak; najlepszy zakup ost lat!

Tak jak kurczak mi juz zbrzydl tak z tego ustrojstwa wychodzi mega miekki i rozplywajacy sie w ustach.

Moge szamac kurczaka z ryzem i wazywami 4x dziennie i wchodzi ekstra.

Inne miesa tez miekkie jak nigdy, gulasz masakra dobry.

Kobita mnie na rekach chciala nosic jak zbadala sprawe co do domu przytargalem.


Zmieniony przez - Venomit w dniu 2017-08-30 07:47:11
2

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wolnowar chodził mi po głowie ale póki co mam multicooker. Też dobrą robotę robi. Mogę polecić.
Wrzucasz składniki, 30 minut i po temacie.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Jeszcze mysle nad wlasnie jakims szybszym urzadzeniem jesli chodzi o szybkosc przygotowania potraw bo nie zawsze jest czas zeby zaplanowac porzadne jadlo ew brak skladnikow na dany moment a isc z domu trzeba.

Jednak wolnowar przybral u mnie juz miano "must have" i stanowi taki fundamentalny przyzad kuchenny do obrobki jedzenia. Przemawia za tym niska temp obrobki termicznej przez co teoretycznie mniej wartosci odzywczych czy witamin idzie "z dymem"

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja mysle nad jakims actifry
Bo masa osob chwali

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Ja mysle nad jakims actifry
Bo masa osob chwali


Kupilem w tym roku. Czasem zapominam ze cos sie gotuje w ogole. Nie mam czasu wrzucam ziemniaki nawet cale, i tylko musze pamietac zeby za 20min mieso dorzucic i mrozonke. Za 40min wyjmuje gotowy posilek co smakuje jak ten z patelni. Polecam kazdemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202688
ten acifry tefala niby dobry ale czas oczekiwania na zrobienie jak dla mnie stanowczo za dlugi...mialem i sie pozbylem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium