SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Zgadza się, teraz np mimo promo, bcaa które kupiłem wcześniej, z 32 skoczyło na 72 zeta. Trzeba sprawdzać co jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a nie lepiej zamawiac wam suple z pl?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364393 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669005
mesja1905
Panowie pytanie z seri od koleżki .
Leci obecnie tri trena 200e4d i tri testa 400 e4d
Na cyklu jest z rok minimum tak skacze z środka na środek .
Będzie nie długo kończył ten zestaw i chce wskoczyć na npp prop
Jego pytanie czy to ma sens po takim zestawieniu , czy coś go jeszcze ruszy jak tak w jakie dawki celować ? Cel cyklu nie pytałem ale chyba nie znany Haha raz masuje zaraz tnie i tak co jakieś 3 miesiące , obecnie nie wiem na jakim jest etapie


Żarcie w górę a npp 125 co 2 dni przez 3-4 tyg i 150 co 2 dni przez kolejne 4 tyg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364393 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669005
Ja praktycznie tylko AN używam i non stop są promocje na nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Taka ciekawostka na temat mk677


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Panowie mam do was dwa pytania które miejsce po pośladkach jest najbezpieczniejsze do inj? Z tego co wiem to uda? Jakieś porady jak dobrze wbić jaka igła? Zawsze bije pośladki i mam już mega zrosty niestety :/ druga sprawa musze się przenieś na jakiś czas na np uda macie jakiś sprawdzony patent jak pozbyć się zrostów? Widziałem opcje z spirytusem i kapusta(w kapustę akurat niewierze)


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-10-14 11:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Generacja_
Panowie mam do was dwa pytania które miejsce po pośladkach jest najbezpieczniejsze do inj? Z tego co wiem to uda? Jakieś porady jak dobrze wbić jaka igła? Zawsze bije pośladki i mam już mega zrosty niestety :/ druga sprawa musze się przenieś na jakiś czas na np uda macie jakiś sprawdzony patent jak pozbyć się zrostów? Widziałem opcje z spirytusem i kapusta(w kapustę akurat niewierze)



Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-10-14 11:29:32


rotacyjnie bij dupa/barki/nogi, jak walisz ciagle w te same miejsca to tak pozniej jest ze lipa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
SalvatoreLucania
Spirytus podstawa. Kapusta?
15 lat w poslady bije i zyje. Moje zrosty tez


Wiec okłady z spirytusu to prawda i moge próbować? Tylko ze jestem w połowie cyklu i już ciężko mi się przebić,jak robię przerwę np pół roku i wbijam pierwszy raz to już czuje ze zrosty całe niezeszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możesz. Kapusta też ok. Ale cudów nie ma, jak robisz sito z tyłka na bieżąco to ciężko to naprawić

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium