SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aleks
Ja dzisiaj nie miałem motywacji na trening... ale znalazłem stary zapas noxpump'a i po godzinie był ogień )
on byl z gera?kuzwa ja tez bym chcial znajdywac w szafkach stare zapasy przedtrenigowek czy towaru tak jak niektorzy tutaj xD a ja mam tsk wszystko poukladane ze nic mi sie nie zagubi i nie znajdzie w chwili potrzeby xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
po prostu szukam czegoś czym mógł bym zastąpić testo bo naprawdę efekty uboczne mnie męczą i branie dodatkowych leków chociaż wiem że to podstawa taki organizm niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
kamilplnk
Aleks
Ja dzisiaj nie miałem motywacji na trening... ale znalazłem stary zapas noxpump'a i po godzinie był ogień )
on byl z gera?kuzwa ja tez bym chcial znajdywac w szafkach stare zapasy przedtrenigowek czy towaru tak jak niektorzy tutaj xD a ja mam tsk wszystko poukladane ze nic mi sie nie zagubi i nie znajdzie w chwili potrzeby xD


to był pierwszy z gerą na Polskim rynku środek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
globus1990_18
po prostu szukam czegoś czym mógł bym zastąpić testo bo naprawdę efekty uboczne mnie męczą i branie dodatkowych leków chociaż wiem że to podstawa taki organizm niestety


Niestety niczym nie zastąpisz teso. Spróbuj prpa może, u mnie zawsze zdecydowanie mniej syfiło na krótkich estrach. Inna sprawa, że po tym jak przez 10 miechów z pewnych względów leciałem na naprawdę minimalnej dawce testa syfy zniknęły i do tej pory już mam spokój (a za parę dni minie 2 lata od tego momentu). Często za wysyfianie jest odpowiedzialne estro i w ogóle wahania stężeń, a na propku powinno to być najłatwiejsze do ogarnięcia bez farmakologii dodatkowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
można by dać proviron ,może będzie lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Flooky
pavlog89
Wasyl__
Też czekam :) a tymczasem muszę nacieszyć się no xplode

a ja niczym co próbowałem to masakra jakieś dusznosci na trenoingu i 2 godziny po nim , nie dla mnie przedtreningowki ;/


Walnij dwa trzy Clenoxy przedtrwningowka nie potrzebna ;)


ta i koniec treningu w ambulansie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Jak to jest teraz z posiadaniem efedryny? Jak mam w suplu typu ECA to się nie kwalifikuje pod narkotyki, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
Provironu nie próbowałem do tej pory były cykle z nolva i exe i gino sie pojawiało. Naturalnie estro ponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks
Ja dzisiaj nie miałem motywacji na trening... ale znalazłem stary zapas noxpump'a i po godzinie był ogień )


O pamiętam starego nox pumpa. Pamiętam nawet trening po pierwszej saszetce :D chyba z 10kg więcej na lawce. To bylo coś


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-02-11 18:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Rylo
Jak to jest teraz z posiadaniem efedryny? Jak mam w suplu typu ECA to się nie kwalifikuje pod narkotyki, nie?


Jesteś w PL? Jak tak, to przecież nie pójdziesz siedzieć, jak będziesz miał tabsy na kaszel z PL apteki w domu. Myślimy Panowie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium