SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21360
krzykacz
Generacja_
Niewiem czemu ale wbiło mi się do głowy ze >1500 to mniej,a wiec wynik powyżej 1500? Jest jakieś badanie lub lab co wykona dokładny wynik? Estro może być takie z moimi celami redakcyjnymi?



Zależy jak się czujesz, jak jest lipa to zbijaj jak wsio ok to zostaw.

Znajdź lab który ozanczy dokładny wynik testa, nie maszyna mac i odcina zapłon - tak właśnie Ci teraz zrobili.


Ogólnie to tak teść zaczął się wkręcać to e2 2x powyżej normy samopoczucie dobre,libido wręcz nie do zniesienia od czasu jak wrzuciłem ari to samopoczucie jakbym był na off libido wróciło do normy,uzylenie na bardzo duży + wydaje mi sie ze zeszło sporo wody podskórnej ,niewiem czy dobrze myśle ale e2 już chyba niema co zbijać bo będzie tylko gorzej jeśli chodzi o samopoczucie i libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jesli tak to zmniejsz dawke ari.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1259
Panowie pierwszy kontakt z propem (ogólnie na teściu od grudnia) i nasuwa się pytanie, czy odczuje jakieś różnice między biciem 50mg ed a 100eod? Warto bić 50ed dla mniejszych skoków stężenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Teoretycznie okres półtrwania esta propionat to 3 dni, więc w tym zakresie możesz bić. Ed nie biłem, ale biłem zarówno e2d i e3d (zależy od celu) i było git. Myślę, że propa e2d optymalnie jeśli chodzi o "normalną" bombkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
Moge bic npp co 3 dni czy lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470277
Insa przed cardio na czczo 3-4 jednostki? Jacys praktycy sa tu co testowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Cranco
Witam wszystkich.

Chrupie sobie metforminke w małych dawkach, można dorzucić Sally?( na ulotce piszą aby nie łączyć, ew spadek cukru ale to chyba dotyczy cykrzykow)

Z góry dzieki wszelkie sugestie.


a w jakim celu ja bierzesz ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Marian 87.
Insa przed cardio na czczo 3-4 jednostki? Jacys praktycy sa tu co testowali?


widziałem kilka rozpisek na redu ze slinem i ocieranie się o hipkę właśni "podobno" efekt kozacki lecz osobiście tak nigdy nie robiłem i nie znam osób co by się tak bawiły

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470277
Tez widzialem, czytalem i słyszałem, teorię znam ale przydałoby sie uslyszec cos od kogos kto próbował na wlasnej skorze ten zabieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887375
Z tego co się orientuję chyba Natan leciał coś takiego zagadaj do niego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium