SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138651

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
zachodksiezyca53
koorwa koledzy potrzebuje porady , otoz troch mi głupio ale mam w pokoju pelno pchłów, nie wiem skad sa już od roku ,probowalem je wytepic preparatem pchelka ale wciąż sa i jest ich więcej, , teraz gdy to pisze widzed jak chodza mi po monitorze , już trochę się przyzwyczaiłem do nich ale ostatnio mój chłopak je zobaczyl i było mi głupio, pomóżcie , mieszkam sam niestety , ale niedługo mój przyjaiel ma się wprowadzić i chciałbym ie pozbyć pchel, czy one mogą być jakos tam niebezpieczne itd


cyklon B i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
WillBeP
XD Popek w swojej piosence naughty song spiewal ze muchozol jest dobry na mende to moze i na pchly. Poradzi ktos jak z tym heliosem? Lepiej kupic zwyklego i wbijac czy taniej clen tab plus yoha tabs


Przetestuj oba i sprawdz na sobie co Ci lepiej odpowiada.


Slyszal ktos o „pszczoloterapi” na regeneracje miesnia zerwanego? Spotkalem pewnego fizjoterapeute, zerwal kiedys miesien na plecach i nic mu nie pomagala az w koncu sprobowal i bardzo sobie chwalil. Gosc zadlil go pszczolami. Pol roku walczyl z roznymi terapiami, masciami, laserami, stymulacjmi itd., nic nie pomagalo dopoki nie sprobowal pszczol.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-12-26 10:21:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67510
Pytanko na szybko. Meta z clenem? Winstrol z clenem przy ok. 18% bf? Warto któreś z tych połączeń? Chciałem jakiś antykatabolik do clenu dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przy tym bf-ie to nawet clen ci nie potrzebny.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67510
Pytanie było o coś innego... Nie chcę rad, czy czegoś innego, że przy tym bf to czy to nie potrzebne.. Chcę zrobić szybką wycinkę przed pierwszym cyklem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Creme
ziki ale cos tam działa stymulująco bo po pierwszej dawce myslalem ze to efka a moze ja mam ze starej partii nie wiem a wcale nie odstawilem wytrzymalem niecalądobę dreszcze zimne poty biegunka bóle kosci sie pojawily a ze mi sie skonczyl to musialem jechać do dyzurnej apteki po thiocodin żeby sie zaleczyć kodeiną 16tab w paczce 240mg kodeiny pomoże na dziś jutro znowu i w poniedzialek ogarniac tramal ale redukcja dalej trwa



Zmieniony przez - Creme w dniu 2017-12-25 11:10:44


Dlatego tramal z alko lacze 2 razy w tygodniu...w weekend jak odpoczywam :D a i tak czuje lekkie zejscie a wiec nie wyobrazam sobie leciec na tym dlugo ale wracajac do tematu ja np po metce inj mam ok zoladek i apetyt , natomiast oralnie to juz roznie czasami szybko siada apetyt ;/

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Rylo
Pytanko na szybko. Meta z clenem? Winstrol z clenem przy ok. 18% bf? Warto któreś z tych połączeń? Chciałem jakiś antykatabolik do clenu dodać.


Meta wieksze ryzyko zalania przy bledach w diecie a wiec lepiej winstrol jak juz
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67510
Winko zwiększa synteze białek, a clen przyśpiesza metabolizm.. Skoro teraz wchodzi 4k na masie ( 180g białka, 80-100 t, reszta węgle) Przy wadze 82kg na 180 wzrostu i typie budowy endo, to jak na redu tą diete podpiąć? Od wyjściowej ( teraz) odjąć -500 jak na normalnej redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Slyszalem o takich akcjach jak 10mg mety do clenu jako antykatabolik.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
A po co takie cuda robić jak to dopiero pierwszy cykl ma być?
Tnij na sucho tyle ile uwazasz i wchodz na bombe, nie widze sensu w tym konkretnym przypadku dodawania jakichkolwiek saa,
co ci to ma ochronić, to czego jeszcze nie zbudowałes?
1

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium