SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
lodzianin1
większość białek w pl jest badana na bieżąco , zwłaszcza jak była wojna pomiędzy firmami to badali non stop produkty
nasze białka wypadły dobrze , za to część hamerykańskich miała domieszki pszennego białka i cukru nawalone duuużo więcej niż etykieta mówiła

I co najważniejsze ciężko znaleźć tak dobre białko w tak dobrej cenie jak wpc sfd/all nutrition

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
większość białek w pl jest badana na bieżąco , zwłaszcza jak była wojna pomiędzy firmami to badali non stop produkty
nasze białka wypadły dobrze , za to część hamerykańskich miała domieszki pszennego białka i cukru nawalone duuużo więcej niż etykieta mówiła

Dokładnie tez kiedyś o tym czytalem ze bialka z usa czy Kanady są oszukiwane. Kiedyś jak byłem mniej kumaty to kupowałem za ogromne pieniadze carnivora. Teraz bym nie popełnił tego błędu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
0ptimum nr1 od kilku lat

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
ja teraz AN non stop praktycznie , mają już taki wybór smaków ze ciężko aby się znudziło
z zagranicznych amerykańskich kiedyś piłem namiętnie nectary z syntraxu ,pyszne białka ale na badaniach wyszło że lipne białko i cukru nawalone
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
snara
0ptimum nr1 od kilku lat


ja 0ptimum od 15 lat:)

i raczej tak zostanie

juz nawet próbować innych sie nie chce

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
przyzwyczajanie drugą naturą człowieka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
z tego co mi sie o uszy obilo to trec/OP/olimp to jest ten sam surowiec ja sam od dluzszego czasu nie kupuje tego bo to gorna polka jak dla mnie, amerykanskie bialka nie sa walkowane tylko u nich jest inny granica odchylu %% na etykiecie, w eu z tego co kojarze to 10% a burgerownia to chyba z 25%(chociaz reki sobie nie daje uciac, co do tych numerkow) sam jade ciagle na suplach(o ile nie mam za darmo od chlopakow ze sklepu) myprotein, a jak jestem w pl to zamowie cos czasem z SFD czyli all nutrition i zwioze do siebie, bo cenowo wypada +/- podobnie do mypro. badania byly i jakos dla mnie zadowalajaca, nie ma piany, nie mam zadnych zgag i innych problemow zoladkowych, wiec po co przeplacac za etykiete i opakowanie?
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Optimum jest Ok , ale teraz nie warto przepłacać . Kiedyś wymiatało na tle innych teraz już nie ma różnicy . Też ostatnio stosuje AN . Smaki wypas , rozpuszczalność idealna i zero rewolucji żołądkowych


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-10-27 22:33:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Zamieszczam tu moj art bo pewnie czesc z was sadzi ze jest inaczej. .
Alkohol wcale nie zniszczy waszych miesni a jedynie spowolni ich rozrost.Dzieje sie tak dlatego ze oczywiscie alkohol denaturuje bialko ale przy wysokim jego stezeniu.Taki alkohol do doswiadczen przy scinaniu bialka jaja to ma 96 %. A takie dawki alko jakie serwujemy naszemu organizmowi sa mierzone w promilach.Dajmy na to 4 promile to 0,4% alkoholu.Dlugo bylem przekonany i utrzymywany w tym przekonaniu ze miesnie beda sie scinac a to jednak nie do konca tak jest. Co do spadku tescia przez alko ja znalazlem w badaniach ze spada o jakies 30 proc czyli tez nie tak strasznie zle. Takze na zdrowie !


Zmieniony przez - WillBeP w dniu 2017-10-28 01:54:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jak mi spadnie 30% to i tak będę miał wystrzelonego
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium