SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nadinterpretacja przepisów, troska o pacjenta, d****izm, nuda nie wiem. Takie jest prawo, niektórzy z niego korzystają inni nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Apropo tego przypomieliscie mi mojego kolege lata wstecz, nabity 120kg w top tanku przyszedl do Walmart apteki w USA i mowi lamanym rusko-angielskim do kobiety, aj nid nidls ju nou? kobieta pyta po co panu (wtedy mozna bylo dostac bez recki) bicos aj nid b12 more apetit ju nou? A chlop 120kg wic to tak jest, jak ktos wyzej pisal, ze moze sie cos nie spodobac i zaraz nie wydac leku/dzownic/sprawdzic.

Ja np po inse do apteki zawsze ide z synem, niby bez recki ale jak bylem sam to 100 pytan tak krzychodze z dzieciakem na reku poprosze insuline, prosze bardzo


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-01-13 07:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
miczelx
Czyli policja w sklepie z lekami,
d****izm to malo, jak ludzie mogli sie na to wszystko zgodzic jest dla mnie nie do pojecia
oddalbym pol zycia zeby urodzic sie 100lat wczesniej



Poprawka.....


Nie miał byś wtedy w ogóle dostępu do saa. Do tego żadnych supli itd. o większości badań lab dostępnych teraz od ręki, też mógłbyś zapomnieć.

Tak tylko mówię


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-13 10:10:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Miczel to wojownik, wtedy z nożem na niemiecką albo radziecką armatę by atakował.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To prawda co pisze Krzyś, dodam tylko że , Miczel lubi używać mieczy , szabli i szpad , tak więc nie ma żartów. Nie jednemu nie tylko na forum już spadła głowa, to tak w tajemnicy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
krzykacz
Miczel to wojownik, wtedy z nożem na niemiecką albo radziecką armatę by atakował.



Z nożem na armatę, dobre. Odważny musi być, aż strach pomyśleć co na saa podnoszącym agresje wyprawia

Wnc, może usuń moje komentarze w których nadużywam nicku Miczela, bo ja swoją głowę lubię nawet trochę....


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-13 12:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
justtraning nie ma tak żle, tak na serio, Miczel to bardzo wyważony moderator, bez lukru czasami idzie się od niego dużo dowiedzieć np o DNP w praktyce, czasami jednak mam inne zdanie, to tylko świadczy że na forum ię szanujemy, ale nie ma też kółka wzajemnej adoracji czyli przytakiwania zawsze i wszędzie, na tym polega urok sfd w dziale doping że są różne punkty widzenia na cykle , odbloki, profilaktyki, badania, dietę trening, zdrowie i różne inne tematy.
Dlatego z animalu i K** przyszłem tu na sfd bo nie ma małolatów modów , starsze osoby są bardziej dojrzałe emocjonalne, pisze to bez , lukru.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No to mi się na sfd podoba, że człowiek dostaje kilka różnych odpowiedzi, poznaje kilka różnych metod i opinii, a jeden drugiego doradzający nie krytykuje.

Nie jest tak, że pierwszy mod daje radę i reszta milczy nawet jak ma coś do powiedzenia. Nie mówię, że się podważacie nawzajem, bo obieracie jeden kierunek, ale nie zawsze kroczycie tymi samymi ścieżkami. Tak bez lukru oczywiście


Chociaż i tu się zdarzają osoby, które twierdzą, że ich rady są niepodważalne, chociaż wiedzy mają niewiele. Ale nie są to moderatorzy na szczęście


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-13 13:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
justtraning
miczelx
Czyli policja w sklepie z lekami,
d****izm to malo, jak ludzie mogli sie na to wszystko zgodzic jest dla mnie nie do pojecia
oddalbym pol zycia zeby urodzic sie 100lat wczesniej



Poprawka.....


Nie miał byś wtedy w ogóle dostępu do saa. Do tego żadnych supli itd. o większości badań lab dostępnych teraz od ręki, też mógłbyś zapomnieć.

Tak tylko mówię


Tzn kto kogo poprawia bo chyba nie Ty mnie ?
wracajac do sprawy nie dbam o saa, nikt nie mialby do nich dostepu wiec byloby sprawiedliwie(j)
Suple sa mi zupelnie zbedne, nie uzywam ich badz robie to sporadycznie jesli juz to wylacznie w celach usprawnienia tego co popsul swiat dzialajacy na obecnych zasadach

Ja sie bardzo czesto niezgadzam z tym co pisza inni userzy jak rowniez moderatorzy i doradcy, duzo czesciej sie nie zgadzam niz faktycznie o tym wspominam na forum, ogromna wiekszosc tych przypakow wynika z bledow popelnionych przezemnie osobiscie czesto wiecej niz raz, oraz obserwacji przyjaciol znajomych i tysiecy forumowiczow przekrojowo przez blisko 15lat wiec jak juz cos pisze to radze zapamietac przyswoic i zastosowac

aaa i odnosnie tego noza i armaty, to spoko


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-01-13 17:57:09

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
wiec jak juz cos pisze to radze zapamietac przyswoic i zastosowac

no właśnie, kiedyś napisałeś w spamie takie fajne przysłowie i kazałeś mi zapisać, a ja nie zapisałem i teraz nie pamiętam jak szło A chciałem koledze powtórzyć...no
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium