SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Halki
Halki
A jak mniej więcej dawkować Tialorid, aby efekt był tak samo odczuwalny w porównaniu do mniej więcej 25-50mg spiro?


Ponawiam, żeby nie umknął.


Imo Spiro jest skuteczniejsze szczególnie przed zawodami niż Tialo jednak z racji tego ze mam kilka paczek Tialoridu to go uzywam na codzien ale w mniejszych dawkach. Przy wyzszych dawkach nastaw sie nawet na spadek siły czy wydolnosci na treningu no i przynajmniej u mnie lipidy dostaja po tyłku tez swoje ale u mnie i na off-ie i bez diury jest mi ciezko utrzymac lipidy w widelkach...
Przemyslałbym 3x czy warto brac diuretyki w Twojej sytuacji. Ja zwykle brałem je w dawakch po 25-50mg max ale to juz przy duzych dawkach insuliny rzędu 3x20/30iu. Teraz tez lece Tialo ale dieta jest gdzies na 50% i moment łapie wode. Provi juz wczesniej pisalem moze byc tez skuteczne. Jest tez duzo roslinnych leków o działaniu moczopędnym i moze od tego zacznij.
Pamietam jak wysuszyłem sie trenem i provi i brakowało własnie tego ostatniego szlifu a że akurat nie startowałem to piłem 2 dzbanki po 1,5L ed pokrzywy ale takiej zrywanej pod lasem i suszonej a potem 1/4 dzbanka lisci zalana wrzatkiem i parzona 15 minut to pieknie działała. Jeszcze co do Provi i dawkach to ostatnio widziałem rozpiske typa z juniorów i 250mg ed Provi lekko mnie zszokowało


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-07-02 16:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
Dzięki za odp. Mniejsze dawki tzn. ile? 5mg tialo?

Widać zdania podzielone, bo ostatnio można sporo czytać, że Tialo lepsze - mniej inwazyjne, mniejsze odbicie po odstawieniu, a widać jest inaczej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja napisałem co mysle opierajac to na swoim przykładzie więc nie polecam kopiować... Wszystko zalezy jak reagujesz na poszczególny lek i najlepiej isc metoda prób i błędów. A co do odstawieniaa to tez mozna zrobic piramidke i uniknac odbicia.
Takze przy tym ww maja duze znaczenie. Czytaj: przez tydzien po zawodach ed 1000g ww ze słodyczy i innego syfu.
5mg to lekko przesadziłes
12,5mg ed u mnie najczęściej szło nawet e2d ale w dni bez slina i gdy ww było 100-150g. W dni inki gdzie 800g węgli nawet szło to juz 25mg wzwyż bo bez tego robic ciagi czy siady z 250kg na plecach było niewykonalne. Tak samo przejsc 100 metrów bez spompowania piszczeli graniczyło z cudem. Estro zwykle górna granica albo troche ponad norme wiec kluczowa role gra u mnie diura.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-07-02 17:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
O masz k***.., a ja głupi na poprzednim cyklu myślałem, że pompujące się mięśnie na dole kręgosłupa i wiecznie piekące piszczele to norma. Czym to zminimalizować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
SalvatoreLucania
Ja napisałem co mysle opierajac to na swoim przykładzie więc nie polecam kopiować... Wszystko zalezy jak reagujesz na poszczególny lek i najlepiej isc metoda prób i błędów. A co do odstawieniaa to tez mozna zrobic piramidke i uniknac odbicia.
Takze przy tym ww maja duze znaczenie. Czytaj: przez tydzien po zawodach ed 1000g ww ze słodyczy i innego syfu.
5mg to lekko przesadziłes
12,5mg ed u mnie najczęściej szło nawet e2d ale w dni bez slina i gdy ww było 100-150g. W dni inki gdzie 800g węgli nawet szło to juz 25mg wzwyż bo bez tego robic ciagi czy siady z 250kg na plecach było niewykonalne. Tak samo przejsc 100 metrów bez spompowania piszczeli graniczyło z cudem. Estro zwykle górna granica albo troche ponad norme wiec kluczowa role gra u mnie diura.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-07-02 17:27:13


A ja myślałem, że dwa tabsy Tialo to już bardzo dużo...

Na ile przed sesją/zawodami wrzucacie diuretyki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Zalezy jakie 2 tabsy? Czy te po 25mg czy 50mg
50mg na dłuzsza mete przy normalnym cyklu z tescia w umiarkowanej dawce powiedzmy 500mg ew i przy normalnej misce np. 400g ww taka ilosc jest szalenstwem. No chyba ze chorujesz na nadcisnienie i masz Tialo przepisane.
Nigdy przed zawodami nie bralem diury tylko urosepty i pokrzywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
SalvatoreLucania
Badales wtedy estro? Jak było wywalone mocno ponad norme to masz odpowiedz. Symex / Etadron, Arimidex, Letrozol w odpowiednio pod siebie dobranych dawkach.

Głupi wtedy człowiek był i ładował 250 susty i 200 decy dwa razy w tyg bez osłonek exe czy cabaseru, żadnych badań nic, łeb jak księżyc w nowiu. Mam odpowiedź, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybkie pytanie, nie zabijcie mnie smiechem, wiem ze to brzmi glupio, ale. Robilem dzis sciaganie sznurkow na triceps (wyciag gorny) , podbija do mnie jakis typ i mowi zebym sie nie garbil. On robil to samo z 2 strony wyciagu, no fajn ladny wyprostowany, tyle ze chlop mial z 30% teco ciezaru co ja. Jak juz mam wiecej to robie taki garb zeby pracowac tylko rekami, bo mnie wyciaga do gory i pracuja mi barki. Mysle um wezme tak jak on, ale to bym musial po 30-40 powtorzen robic i w ogole nie czulem oporu. Teraz pytanie macie na to jakies sposoby czy zwyczajnie j**ac garba przy tym cwiczeniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900892
mamy sposoby. takie duperele robimy w seri laczonej lub w ss na wiekszej ilosci powt na koniec treningu jak lapy juz zajechane cwiczeniami zlozonymi.wtedy nie trzeba duzych ciezarow.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej