SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
sory ale nie wierze w to ze ktos jest w stanie odczuc spadku testa bijac w takich odstepach czasu. leciales takie dawki kofy co by mnie w kosmos wystrzelily i do tego efka wiec sie nie dziw bo uklad nerwowy zajechany i stad cie lapia spadki energi a jak kolega wyzej pisal jest tyle czynnikow ktore potrafia zamulic ze zadna bomba nie jest w stanie dac ci dobrego samopoczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Właśnie doczytałem o Twoim staku Prędzej po tym masz zjazdy niż po testo. Tyle w temacie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Dzięki Panowie tak właśnie też myślę że muszę dojść do siebie bo całkiem zapomniałam ze eca poszła w odstawkę.A wszystko zwalałem na testa xd Btw piję ktoś z was jakieś naturalne diurektyki na redu ? Jestem na końcówce redu i myślę żeby pić sporo pokrzywy teraz aby woda jeszcze zeszla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z innej beczki, co sadzicie o robieniu MC na prostych 2x w tygodniu przy reningu nog i plecow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pytanie po co? Chcesz bardziej rozbudować dwójki?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moge wykonywac normalnych ciagow, wiec dwojki, plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Może możesz robić dociąganie, albo GM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dociaganie OK, ale po co? Mam krotsza noge plus nie zgina sie do konca, dodajac do tego slaba mobilnosc, nie mam mozlisoci wykonania pozatkowej fazy ruchu MC bez zgiecia plecow


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/22/2017 1:55:57 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
to polecam rack pule z wysokosci kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Arkus P
Nie wszystko kręci się tylko w około testa, jakiekolwiek problemy z samopoczuciem od razu na tym forum zwalane są na test, są różne czynniki które mogą przyczynić się do takiego samopoczucia,

niedawno miałem taki tydzień że łącznie spałem może z 12h, czułem się jak gowno, nic mi się nie chciało, kompletnie, samopoczucie katastrofalne wręcz, co miałem zrobić? Wejść na forum i zasiac fermet że te i te testy to jakieś gowno bo regeneracji nie ma, mocy brak itp itd?
Wystarczyło żebym wszedł opisał to co wyżej, nie wspominając nic o tym jak wyglądał mój sen i już gowno opinie poszły by w świat


otoz to! Spora czesc opini wystawiana na forum czy w rael nt towaru wlasnie opiera sie dokladnie o na tym co opisujesz i w wiekszosci takie opinie wprowadzaja w blad. Niestety nie da sie tego wyeliminowac. Za duzo stereotypow poszlo w swiat typu, bijesz testa to libido powinno byc duze, samopoczucie super i wiele innych, dlatego najlatwiej zrzucic wine na towar.

Juz to w sumie kiedys chyba pisalem. Nie ma na rynku UG ktore zbieraloby same pozytywne opinie. Nie ma nawet apteki z ktorej dzialania kazdy bylby zadowolony. Teraz moda z walkowanym Novothyralem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium