SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Dam 200mg co 4 dni bo bije npp eod, dawka nie zamala bo wychodzi 350 week Mastera e?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Na potrzeby o których piszesz wystarczy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Jakos chwile temu pisalem tu o patencie ma krew z zielona herbata i chyba działa
Po 3 tyg gdzie jedyna zmienna to przejście z zanizonego testa (mial 25 norma do 8) na innego (jest 75) dawki te same hemoglobina troche w dol Hematokryt tez a erytricyty wskoczyły w widelki za 3 tyg znowu wysylam go na kontrole i moze obejdzie sie bez spuszczania krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Marian 87.
Jakos chwile temu pisalem tu o patencie ma krew z zielona herbata i chyba działa
Po 3 tyg gdzie jedyna zmienna to przejście z zanizonego testa (mial 25 norma do 8) na innego (jest 75) dawki te same hemoglobina troche w dol Hematokryt tez a erytricyty wskoczyły w widelki za 3 tyg znowu wysylam go na kontrole i moze obejdzie sie bez spuszczania krwi


Z ciekawości jaki lab ze taka lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Jakis z anglii a przeskoczył na ten co wrzucslem jakis czas temu w temacie oryginal/fake ze nowość. Nie bede rzucał firmami bo to nie temat od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114116
Marian 87.
Jakos chwile temu pisalem tu o patencie ma krew z zielona herbata i chyba działa
Po 3 tyg gdzie jedyna zmienna to przejście z zanizonego testa (mial 25 norma do 8) na innego (jest 75) dawki te same hemoglobina troche w dol Hematokryt tez a erytricyty wskoczyły w widelki za 3 tyg znowu wysylam go na kontrole i moze obejdzie sie bez spuszczania krwi

Gdzieś ostatnio czytałem(chyba Dominik Mich na fb o tym pisał),że naryngenina obniża hematokryt i hemoglobinę,sprawdzę to na sobie(chociaż na cuda nie liczę) bo też mam problemy z tymi parametrami.

Naryngina – wzrost testosteronu wiąże się ze sprawniejszą erytropoezą. Ze względu na to ważne jest kontrolowanie wyników morfologii krwi podczas kuracji testosteronem, ponieważ rośnie ryzyko zbyt wysokiego hematokrytu. Niewiele jest opcji na jego obniżenie, a najbardziej sensowną wydaje się być regularna donacja krwi. Istnieje jednak jeden sposób, który pozwala na zmniejszenie gęstości krwi bez jej oddawania. Tym sposobem jest naryngina, flawonoid zawarty w grejpfrutach. Pewne dane wskazują, że usprawnia ona usuwanie nadmiaru czerwonych krwinek z obiegu przez fagocytozę. W 42-dniowym badaniu, w którym codziennie spożywano grejpfruta zaobserwowano, że zakres wartości hematokrytu u badanych zmienił się z 36.5-55.8% na 38.8%-49.2%[18]. Widać, że zakres się zwęził, a grejpfrut nie działa stricte redukująco, a raczej modulująco. Autorzy badania zauważają, że największe spadki hematokrytu dotyczyły osób z największymi, wyjściowymi wartościami. Osoby z nieco niższym poziomem miały mniej doniosłe zmiany, natomiast Ci najniższymi wartościami zyskali wręcz kilka dodatkowych punktów procentowych. Stosowanie wyizolowanej narynginy może być lepszym sposobem niż regularne spożywanie całych grejpfrutów (lub soku z nich) dla osób, które obawiają się interakcji z lekami. Otóż naryngina na tle innych flawonoidów grejpfrutowych charakteryzuje się dość słabym wpływem na inhibicję enzymów cytochromu P450[19].


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2018-10-11 08:14:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
binko
Panowie jak aktualnie bije enana i deke pon i czw(500/400), a od poniedziałku wskakuje na 750 enana pon śr pt to deke mogę bić pon pt(kwestia wygody w jednej pompce i mniej kłucia) czy zostać przy czwartku? I podbicie deki z 400 na 500 miałem rozpisane - myślałem o 600 ale chyba nie ma co szarżować?



Zmieniony przez - binko w dniu 2018-10-10 15:12:16


Nie lepiej zostac 2 x w tygodniu, bedzie troche wiecej oleju do wbicia ale za to klucia mniej

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Panowie ile i jakiej omegi suplementujecie? Badz ile EPA DHA dziennie? Przyznam , ze raz tylko suplementowalem omege i wiele osob mowi mi zebym zainwestowal w nia szczegolnie na cykkliu

Oraz czy moglby ktos dac krotki instruktaz jak bic w bark i ile max ml?


Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-10-11 11:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja wbijam srodek bocznego aktonu pod katem 90 stopni igla 04/05 20mm dluga teraz 3ml wczesniej 4.
Warto jak masz nowy towar wbic inne miejsce bo jak w bark wbijesz i bedzoe stan zapalny to ciezko cokolwiek ćwiczyć

Ja jem 1g epa i dha


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-10-11 11:37:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium