SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
grubyd1122
T400 w systemie pon - czw bite zagra?



Ja testa ogólnie rozbijam zawsze na 2x lub 3x week, czyli pon/czw lub pon/śr/pt. Więc zagra.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
Z Waszego doświadczenia; co lepiej Wam "utwardza/wysusza" sylwetke? Wino czy Master?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Halki
Z Waszego doświadczenia; co lepiej Wam "utwardza/wysusza" sylwetke? Wino czy Master?


Zalezy jaki masz bf? Celowalbym bardziej w mastera.



krzykacz
grubyd1122
T400 w systemie pon - czw bite zagra?



Ja testa ogólnie rozbijam zawsze na 2x lub 3x week, czyli pon/czw lub pon/śr/pt. Więc zagra.


Ja od lat iniekcje e4d na długich testach i zawsze licze dawke towaru nie ew tylko e8d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Każdy ma swoje schematy/przyzwyczajenia a czasem i zboczenia w takich sprawach

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
Halki
Z Waszego doświadczenia; co lepiej Wam "utwardza/wysusza" sylwetke? Wino czy Master?


mi lepiej pasuje wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
grubyd1122
T400 w systemie pon - czw bite zagra?


pewnie że zgra. sam również najczęsciej dziele inj na pon i czw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
a ja bije co 2 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
dmq92
nom wiadomo jak jest w różnych rejonach Polski różne wały latają. Szczerze z novo wałkiem się też nie spotkałem jeszcze i nie spotkam bo towar prosto z apteki ale na uni się poprostu mega przejechałem. Tiro wiadomo że też walki latają nie mowie że nie ale z mojego doświadczenia więcej wałów uni trafiłem i tak powinienem to napisać. Ale ogółem to teraz tylko na novo lecę bo mam pewność po prostu. I tego się trzeba trzymać. Sprawdzonego towaru i źródła. Poza tym ja T3 czuję od razu


Po kilku latach większość osiaga taka zdolnosc
U mnie to zawsze okrutne ssanie sie wlacza nawet na 25mg tego samego dnia, na drugi dzien jak odstawiam chcac zaobserwować reakcje organizmu ssanie juz jest mniejsze a na trzeci dzien bez tabsa T3 ssanie ustępuje i bez problemu 3h od posilku do posiłku wytrzymuje,
4 dzien wrzucam na czczo 25mg i znów kilka h i ssanie.
O większych dawkach juz nawet nie wspomne i o termogenezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No mam dokładnie tak samo ale tematy pomyliłeś.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium