SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chętnie dowiem się jakie efekty bo dla mnie ten środek to ciągle mega ekstremum.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
Chętnie dowiem się jakie efekty bo dla mnie ten środek to ciągle mega ekstremum.


Moze nie taki diabel straszny, ale na swiatlo dziennie wychopdza tylko negatywne "zdarzenia".


PS wyslij ktos haslo do SPAM na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
Z tg co slyszalem to duzo osb sie na tym docina i nic sie nie dzieje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Panowie szybka porada bije sobie tren no i miałem problemy ze snem więc sięgnąłem po psychotropy bo nic innego nie pomagało, przetestowałem nasen, tricito, Senzop ten ostatni najlepiej działał i działa za niedługo kończę zabawę z Trenem ale nie chcę się uzależnić od tego Senzopu macie stestowane jakieś leki na spanie podobne do wyżej wymienionych? bo bym zmienił substancję czynną żeby potem problemu z uzależnieniem nie było. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazdy lek na sen uzaleznia. Te co nie uzalezniaja nie dzialaja, chyba ze nie masz jako takowego problemu chorobowego ze snem. Nansen to top of ja mialem po nim zaniki swiadomosci, ze nie wiedzialem co sie ze mna dzialo.Slyszalem tez inne ciekawsze historie Z totalnie naturalnych to melatonina, ale nie sadze zebys uzyskal efekt przynajmnniej podobny do lekow jakie wyminiles


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/8/2017 6:56:26 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
chodzi mi tylko o leki na recepte suplementy odpadają było testowane wszystko a melatoniny to ja tyle zjadłem ze chocho Wiem że najlepiej było by odstawić Tren ale jest to moja pierwsza styczność z tym środkiem no i jest pięknie i aż szkoda odstawiać


Zmieniony przez - przemko15 w dniu 2017-06-08 19:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364408 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669040
nasen działa na poczatku później już lipa ja lece na kwetaplexie 100-200 mg
jak chcesz odstawić psycho to załatw sobie relkę i dawaj 10-15 mg i zdejmuj po tabsie co kilka dni az będziesz na jednej 5
cięzko się odstawia i cięzko się zasypia niestety po odstawieniu
najlepiej nie zaczynac takich leków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Do osób stosujących sdrola z andro - mieliście spore problemy z apetytem podczas stosowania? Co raz więcej widzę takich opinii, a sam planuje wrzucić go na końcówkę masy, gdzie tych kcal jest sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Naturalne rzeczy są dla dzieci w tym przypadku. Połowa min dawki twardej chemii załatwia sprawę. Pomaga dobrze, na jakiś czas oczywiście

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium