SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z moimi stawami jeden trening cross i L4 na 3 miesiące

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
wszyscy jarają sie crossfitem
do mnie jak ktoś przychodzi i pyta o CF to proszę o poprawne wykonanie przysiadu
rzadko kto potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5423 Napisanych postów 15451 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388630
oni nie potrafia sie poprawnie podciagac na drazku, a ty przysiadu wymagasz??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Poznałem paru chłopa którzy lubią CF,choć nie wiem czy CF i zwykła przep******ka w stacjach z zegarkiem to to samo.I to nie jakieś Maćki.Fakt jest taki że nie każdy potrzebuje pomping iron.Wielu wojskowych,ex wojskowych zwłaszcza specjal się w tym lubuje,zwłaszcza innych narodowości.Dużo też osób używa TRX i gum,sam stosuję.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
TRX to ogólnie chyba amerykańska armia rozpropagowała

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Tu nie ma co porównywać.CFem nie zrobisz takich mięśni jak żelastwem,żelastwem nie zrobisz takiej sprawności jak CFem.Na CF uszkodzisz sobie kręgosłup przy zarzutach,z żelastwem zerwiesz piersiowy na ławce przy 150 i tak można i można.Sam preferuję tradycyjną siłownię ale uważam że z CF też można wiele wynieść,imo dobre pod redu
Tak,TRXa jakiś jankes wykminił.Dobre,jeżeli nie masz akurat siłowni w pobliżu,u mnie często chłopy to katują.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kondycyjnie napewno dobra opcja, generalnie dla ukl krwionosnego, ale na redukcje kulturystyczna sie nie nadaje, na bardzo niskim bf'e takie treningi sa prawie niemozliwe fo wykonania i impuls majacy trzymac mieso jest za slaby, tam chodzi o zajechanie organizmu calosciowo a w krytycznym momecie redu o przestymulowanie konkretnego miesnia duzym (mozliwe duzym) ciezarem
Na starosc pewnie dobrze polaczyc jedno z drugim, ale 150 na lawie odpuscic, a rwanie i podrzut robic poprawnie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nie no nie chodziło o redu do prążków,extreme fitness Teraz ludzie chcący zrzucić parę kg,wyglądać 'fit' wybiorą CF(może nie zaraz z rwaniem gryfu z talerzami po 20kg przypominającymi koła od stara ) Real pumping iron wymiera tak trochę,polecam siłownię Buldi u Blinga


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-12-05 22:14:06

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
W ogólę ostatnio tak kminiłem sobie
Kiedyś,dajmy 10-12 lat temu jeżeli już wywiązała się gadka z chłopami na siłowni to były to sprzeczki o metody treningowe,co lepsze,czemu to robisz tak a to tak,coś można było podpatrzeć.Ten trenował tak,drugi inaczej,sprzeczki sprzeczkami ale wszystko na zdrowo,luźno.
Teraz na siłowni co najwyżej dowiesz się kto jaki samochód kupuje i co robi w robocie
Tęsknię za tamtymi czasami:C

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5423 Napisanych postów 15451 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388630
bo wtedy nie bylo internetu, teraz kazdy jest guru i papiery PT ma z urzedu dla bezrobotnych, to o czym gadac? teraz ludzi obchodzi bardzie kto co ma. kiedys nie bylo www, kalkulatorow, for i w zasadzie wiedze na temat treningu czy szamy zdobywales od kogos z silki

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium