SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129788

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Jak wbijasz regularnie chociazby raz na tydzien to jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
U mnie się nawet całkiem nieźle utrzymuję jak nie biorę tego pół roku wystarczy raz na jakiś czas nawet na 5 min na solke skoczyć i jest git :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Duzo od karnacji zalezy i od czasu brania. Wiadomo ze tolerancja tez rosnie i potrzebujemy coraz wiekszych dawek. Ja zaczynalem od 0,2mg a teraz 1,5mg chyba ze to juz uzależnieniei wmawianie sobie ze potrzebuje: more and more
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
w zeszłym roku pierwszy raz biłem mt2 kilka dni iniekcje i jakoś bez szału , i nastały kolejne 2 dni i normalnie pociemniałem tak że szok plamky na wargach ciemne nawet dostałem
aż przedobrzyłem nawet nie wiedziałem że tak można się opalić %%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Ja mt2 to wogóle dla kobiety wziąłem ale poczytała na necie o skutkach ubocznych i tak sobie sam lece od listopada chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ja po mt2 ani bólów głowy, ani nudności

jaki probiotyk warty uwagi z tych w aptekach Dbam o zdrowie?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
mrWodoo
ja po mt2 ani bólów głowy, ani nudności

jaki probiotyk warty uwagi z tych w aptekach Dbam o zdrowie?


Ja biorę multilaca
1

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja po mt2 też ciśnienie na ryju i nudności ale opalenizna z zeszłego roku została do teraz w sensie mam ciemniejsza karnację niż zawsze o to chodzi bo zawsze w zimę biały jak ser. Teraz jakoś kolor mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
mrWodoo
jaki probiotyk warty uwagi z tych w aptekach Dbam o zdrowie?


Vivomixx - nie ma lepszego. Oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci cena 80zł za 10 saszetek.
2

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
dmq92
Ja po mt2 też ciśnienie na ryju i nudności ale opalenizna z zeszłego roku została do teraz w sensie mam ciemniejsza karnację niż zawsze o to chodzi bo zawsze w zimę biały jak ser. Teraz jakoś kolor mam


Biały jak ser twarogowy?
Buzia czerwona od mt2 to w kilka sekund sie robi po iniekcji no i dla mnie plus ale chyba dla wiekszosci osob minus to wyskakujace pieprzyki
Zonie ostatnio wyskoczyl dosyc duzy pod nosem z boku i teraz zmieniłem jej imię na Marilyn
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium