SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Orzechy zawsze mile widziane. Daje migdały do owsianki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94478 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669033
Migdaly sa super tylko zawsze za duzo ich zjadam
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Hah no prawda, że wciągają.. także zawsze biorę ile trzeba, a nie na luz bo chętnie się podjada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
BigMen
Mam tez gdzies badania kopi geno i wychodzily calkiem podobnie do iinnych pokazujacych wyniki ug. Szczerze to na ta chwile jesli bym byl zmuszony na UG to bym tylko pociagnal Noveuxa w dawce 4-5j albo nawet 10j przez 3 miesiace i jesli widzial bym efekty to bym dalej ciagnal a jak nie to bym zadnego nie bral. Pierwsze co widze u kazdego kto stosuje dobre gh to utrata cm w pasie i to wyrazna. Po prostu maleje brzuch. A dlaczego tak jest ro nie wiem ale nie mam poza tym zadnych dretwien czy innych rzeczy. Plus skok wagi na poczatku brania tak okolo 2kg.


tez to zauwazylem, natomiast jest to tak znaczaca roznica, ze obstawiam i graniczy to u mnie z pewnoscia ze apteka gh spala tluszcz trzewny

jak wypada u Cb porownanie noveux vs imperial

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
W przyszłym tyg odpalam imperiala, zobaczymy co to warte

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Arkus P
W przyszłym tyg odpalam imperiala, zobaczymy co to warte


z badan jakie ostatnio robil jeden z zawodnikow w labie na zawartosc iu wychodzi calkiem spoko, mniej wiecej tyle co deklaruja na etykiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Leci test+deka i 30 mg mety. Ostatnio sporo stresow, ale glownie chyba od mety dosc czesto boli mnie brzuch, lapie zgaga i mam brak apetytu. Jakas rade jak to ogarnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Teodorrr
Leci test+deka i 30 mg mety. Ostatnio sporo stresow, ale glownie chyba od mety dosc czesto boli mnie brzuch, lapie zgaga i mam brak apetytu. Jakas rade jak to ogarnac?


Poczytaj http://m.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Prosekto mam porownanie nouevoxa do apteki. Masz na zdjeciach ktore dalem. Ale tak jak ja wiem i Ty wiesz wyniki badan nie sa do konca miarodajne. Jednak moze cos byc z tym tluszczem trzewnym poniewaz najszybciej zlatuje z bebechow i to bardzo wyraznie. Nouevoxa badania widzialem i wyszedl jak nalezy. Podobno surowiec jest produkcji UE jednak puki mam apteke to nie chce na UG patrzec. Jak sie apteka skonczy to pewnie zaczne mocniej drazyc temat Nouevoxa.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-20 17:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Różne szkoły, nolva czy clomid na odbloku? jeżeli cykl <16 ale >12 to obowiązkowe hcg?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium