SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tarczyca idzie w niedoczynnosc to sie zgadza, odblok przebiega dobrze, ale nie jest to temat do rozpiski Twojego cyklu ani odbloku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
miczelx
Tarczyca idzie w niedoczynnosc to sie zgadza, odblok przebiega dobrze, ale nie jest to temat do rozpiski Twojego cyklu ani odbloku


Nie chcę się mądrzyć, jestem świadomy, że Twoja wiedza przewyższa moją i to znacznie. Czy jednak nie warto byłoby powtórzyć za jakiś czas badań tarczycy, żeby zaobserwować trend?? Równie dobrze może iść w niedoczynność jak i wracać na obroty. Nie wiemy jak to wyglądało np miesiąc temu.

To tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ale ja nie napisalem zeby juz nie badac
Jakby lecialo niedawno t3 to owszem moglaby sie wlasnie podnosic, ale ostatnio lecialo w 2015 wiec cienko to widze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364312 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668754
Badania trzeba powtorzyc.na razie jest wszystko w widelkach na pograniczu.lekarz powie ze jest ok chyba ze znajdziesz ogarnietego endo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Panowie jestem ciekaw kto ma jaka opinię tj. Ile max teścia jest w stanie wykorzystac osoba zaawansowana bez gh ? Ja np zastanawiam sie ile dac tescia na masie aby narzucić konkretniej miesa 195cm/100 kg konczac redu /110 masa . Osobiście u mnie masa to test +insa/oral cyklicznie . Gino wycięte, letro pod ręką
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Trzymajcie mnie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Panowie jak to jest z tą toksycznoscia trenu? Faktycznie ryje kichy jak orale czy to tylko bujda? Jak wygląda u was profilaktyka na tym środku? Wiadomo probiotyki podstawa. Na wątrobę też coś się zda czy raczej sprawa indywidualna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364312 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668754
U mnie orale max 7-10 dni i kaplica
Tren dwa lata wstecz 10 miesiecy
W zeszlym roku ok 8 i fakt na koniec juz zamulilo apetyt
Watroba ok podjadam raz na kilka miesiecy 100 hepa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
E to w takim razie myślę że te 3-4 mies dam radę przetrwać na tym w zeszłym roku jechałem na turze 14 tyg i dopiero w 12-13 zaczęło mulic. Ale ja młody i orali mało co jadłem, a pasuje o te flaki zadbać zawczasu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium