SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Mi chyba nic nie wywala, albo jakieś średnio zajmujące mnie tematy skoro nie zauważyłam. No ostatnio wszystko u mnie z forum ok. Ostanie nogi, chociaż ja bym powiedziała nogi i tylna taśma i pewnie taki właśnie był zamysł:


Nogi/dół pleców?
A 5x5
Back Squat 70/70/72,5/75/77,5kg
Step Up (6s negatyw) 15kg

B 5x5
Deadlift 95/100/105/105/105kg
One-legged Deadlift 15kg (6s negatyw)

C 3x15
GHD Back Extension



Dzisiaj z racji, że to już ostatni trening tego typu to podeszłam trochę inaczej. Ćwiczenia główne jechałam do najcięższych możliwych do wykonania piątek (może na siadach mogłam troszkę jeszcze dorzucić) a te dobijające z negatywem zostawiłam na kosmetycznym obciążeniu i możliwie dobrej technice. Siady poszły, nogi ostro paliły po składance i niezbyt miałam ochotę dołożyć, ale muszę przestać bać się ciężarów bo tak to nic nie ugram jak będę zrzucać tylko jak zacznie być ciężko. Martwe to już hardkor, setka jeszcze spoko, na 105 to ostatnia seria to były od 3 repa takie 3 ciężkie jedynki . No ale chciałam sprawdzić czy dam radę przy zajechaniu po siadach i step up no i na upartego dam, ale gdyby to nie był ostatni to raczej bym została na 100kg, ciężkie ale pewne. Na DL na jednej nodze łopatki mi uciekały, ciężko mi było to dokładnie kontrolować po martwych. Na back extension już nie było sensu nic dorzucać, to był tylko gwóźdź do trumny.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jest bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
no no no zawstydzisz kilku facetów w dziale +35 z DL +100 kg nieźle

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dziękuję, właśnie ja odnoszę wrażenie, że trochę zastój teraz mam ale w sumie to siły nawet nie zaczęliśmy . Mimo wszystko jak się zepnę to potrafię przycisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemka.


Klata+ bicek
A 5x5
Bench Press 55kg
Dumbbell Pullover 15kg (6s negatyw)

B
5x5 Incline Bench Dumbbell Press 17,5/20/20/20/20kg
5x6 Band Fly (6s negatyw)

C 5x5
Dumbbell Alternating Biceps Curl 12kg
Barbell Biceps Curl (6s negatyw) 15kg



Myślałam, że będzie dzisiaj skos, a tu pozioma. Udało się wszystkie serie tak jak tydzień temu, jednak póki co na pięć powtórzeń nie mam zapasu więc nie dołożyłam. Większość ćwiczeń z takim samym ciężarem, przy hantlach malutki progres bo 5 powtórzeń w ostatniej serii tym razem unbroken. Jeszcze dołożyłam do bicepsa, ciężko było ale bez bujania więc w porządku.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wynik w mc bardzo dobry !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki. Trochę się teraz stresuję, bo w następnym tygodniu będziemy sprawdzać bazowe maksy pod kolejny plan a rwania i podrzutu długo nie było. Może mimo wszystko uda się wyrównać PR, postaram się poprosić kogoś o nagranie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No tak, ale zawsze jest trochę stresu że ciężary będą mniejsze . Dzisiaj:


Plec+ triceratops
A 5x5
Pull-Up (weighted if possible)
Lateral Pull Down (6s negatyw)

B 5x5
Single Hand Dumbbell Row 25kg
Seated Band Row (6s negatyw)

C 5x5
French Press 20/25/25/25/25kg
Dips (6s negatyw)



Na podciąganiu nie byłam zadowolona. Ale właśnie spojrzałam na wypiskę sprzed dwóch tygodni i okazało się, że jednak jest mały postęp- dzisiaj weszły wszystkie serie pull upów unbroken, czyli o jeden rep więcej niż ostatnio. Jednak warto prowadzić dzienniczek . Wiosło ostatnio chyba zaczynałam na 22,5 także tutaj też nie jest źle. French press był leżąc, ćwiczenie całkiem fajne, kiedyś już je robiłam. Dipy były dzielone, w ostatniej serii chyba tylko 2 pierwsze i reszta pojedynczo. Wolałam zrobić te 6 sekund opuszczania i potem pomóc sobie podskokiem, bo jakbym chciała się podnieść to pewnie negatyw by był 3 sekundowy a potem i tak bym się wyginała we wszystkie strony żeby się doprostować .


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 5/10/2017 8:07:38 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium