SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja to z Alko staram się nie przekraczać limitu 3 lampek wina lub 3 drinów łychy i dla mnie jest optymalnie hehe.
A na kacu też się za małolata treningi robiło. Dziwne, bo wtedy same życiówki wpadały

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Pewno jeszcze nie wstał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Ja też pamiętam jak na przepiciu najlepsze treningi wychodziły.
Ps szamka prawie w moim stylu tylko nie sushi

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Kiedyś też zawsze ćwiczyłem na kacu, teraz już chyba starość... Najgorsze jest to, że muszę w siebie wlać ogromne ilości %, żeby w ogóle zrobiło się wesoło A potem przez te ilości następnego dnia umieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5665
Jaka jest roznica rozmiaru w tych chińskich kompresjach w odniesieniu do ua/nike? To samo, czy rozmiar większe brac? Ogólnie warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Bardzo podobne jak nike właśnie. Długie leginsy nike i chinole leżą właściwie identyczne. Jakość też jest na prawdę spoko, są wygodne przede wszystkim, bo np leginsy UA są dla mnie za sztywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Dlatego jak już alko jest grane to broń boże z napojami zero :P ALkohol potrzebuje glukozy do spalania etanolu , w przeciwnym wypadku w wiekszym stopiniu konwertuje do aldehytu octowego a to on odpowiedzialny jest za kaca ;)

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
aDw
Dlatego jak już alko jest grane to broń boże z napojami zero :P ALkohol potrzebuje glukozy do spalania etanolu , w przeciwnym wypadku w wiekszym stopiniu konwertuje do aldehytu octowego a to on odpowiedzialny jest za kaca ;)



hmm idąc tym tropem bez popity też powinien męczyć kac, a przyznam, że właśnie mnie wtedy praktycznie nigdy nie atakuje, jak zamiast ładować w siebie jakieś napoje przegryzę cytrynką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Ja nigdy nie mam kaca jak zapijam wodą i zagryzam jakąś dobrą szamką ;) 1 szklanka wody na 1 kieliszek i nie idzie się odwodnić, a węglowodany lepiej dostarczyć z czegoś smaczniejszego jak słodkie napoje :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium