SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870198
Finał bezbolesny może będzie, ale droga do niego - bardzo bolesna No ale póki co psychika ciągle na dobrym poziomie, a to obecnie najważniejsze.
Póki co u mnie bez większych zmian. Doszedł od dzisiaj 4 antybiotyk, ale tylko 2x dziennie. Czuję już duże osłabienie, wczoraj ledwo doszedłem do sklepu i spowrotem... Jutro mam echo serca, i na razie chyba żadnych więcej badań. Tylko leżenie pod kroplówka...
Waga spadła 3kg już, ale jakoś nie boli mnie to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Najważniejsze ze wiadomo jest co jest do zrobienia. Nie bedzie lekko bo troche sie tego nazbieralo ale nie raz juz udowodniles ze wrocisz silniejszy i lepszy jak wczesniej i tego oprocz duzo zdrowia Ci Przemku zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Znamy się tylko z widzenia ale mocno trzymam kciuki za ciebie Przemek no i cieszę się że trzyma się ciebie humor na IG. Nawet się uśmiechnąłem do opisu zdjęcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Przetrwasz ten okres a potem będziesz się cieszył tym sportem :)
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Trzymaj się tam! :) Już życie nam nie raz pokazało że ludzie po takich rpzejściach wracają dużo silniejsi :) Ty to teraz już będziesz niezniszczalny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
prz1993
Finał bezbolesny może będzie, ale droga do niego - bardzo bolesna No ale póki co psychika ciągle na dobrym poziomie, a to obecnie najważniejsze.
Póki co u mnie bez większych zmian. Doszedł od dzisiaj 4 antybiotyk, ale tylko 2x dziennie. Czuję już duże osłabienie, wczoraj ledwo doszedłem do sklepu i spowrotem... Jutro mam echo serca, i na razie chyba żadnych więcej badań. Tylko leżenie pod kroplówka...
Waga spadła 3kg już, ale jakoś nie boli mnie to




Masę możesz zawsze odbudować, jak naprawisz się, będzie zdecydowanie łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
winterR
Trzymaj się tam! :) Już życie nam nie raz pokazało że ludzie po takich rpzejściach wracają dużo silniejsi :) Ty to teraz już będziesz niezniszczalny :D



Dokladnie :) wrocisz mega silniejszy, zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
zrobisz redukcję życia,jak Adam Suker a potem wrócisz na pełnej!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium