SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A czasem nie jest tak, że komórki tłuszczowe nie znikają nigdy, tylko w przypadku liposukcji?
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dmq92
Bo to k***a przemek nie jest normalne i mLo kto umie pojac (ja tez) ze trzymasz taka forme w takiej sytuaji. Spojrz na to z tej strony. Zrozum kowalskiego



Dokadnie cos w tym jest;) tutaj akurat spory plus pewno Przemo zapewne wolałby byc zdrów a szybciej sie ulewac;)

No ale akurat tego genu suchara zazdorsze


BZYKU ja tez mysalem ze one nie znikaja
..
Może.cos Wiciu więcej napiszę?;)
Hmmm może jak praiwe clay rok byla forma to juz nie bede grubasem fajnie by bylo zeby wlansie z tego takie plusy były;) trzymac miche jeść w końcu tyle zeby nie byc głodnym i byc dobrej formie clay czas.

No ale jakby nie patrzeć po kilku latach treningu. Po roku bycia w formie musza byc z tego jakes korzyści.
Ale w sumie przekonam sie nie długo na masie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Niestety wraz ze wzrostem kalorii wracają do swoich rozmiarów a co gorsze Layne Norton w swoim materiale "why dieting is making you fatter" mówi o tym że jeszcze ich przybywa :D Na redu zmniejsza się zarówno ich ilość i objętość
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Layne Norton też twierdzi, że całość można uprościć do calories in/calories out, a jakoś dzięki rotacji węgli czy rotacji węgli i fatu, timingu posiłków itd. sporo osób nagle robi mega progres, nie zalewa się tak na masie czy robi dużo szybszą redukcję. Poza tym ja miałem tam na myśli długofalowe trzymanie bf, a nie krótka redu, ktoś wygłodzony wp*****la i łapie szybko to co zredukował. Natomiast proces wytwarzania nowych komórek wymaga znacznie więcej energii, a organizm zawsze robi najpierw to co dla niego jest wygodniejsze jeśli chodzi o materiały zapasowe dlatego najpierw wypełniane są te, które już są albo "jeszcze" są jeśli mamy nadmiar kalorii (jak coś poj**ałem to proszę mnie poprawić %)

Więc już pomijając teorię to przekonamy się w praktyce jak Marian skończy sezon jesienny. Zawsze łatwo łapał fat, a od kilku miesięcy jest w mega formie i zobaczymy czy w kolejnym okresie masowym będzie mu znacznie łatwiej jeść więcej i trzymać dobry poziom czy jednak będzie zalewało tak szybko i łatwo jak dawniej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiktor.grybos
Layne Norton też twierdzi, że całość można uprościć do calories in/calories out, a jakoś dzięki rotacji węgli czy rotacji węgli i fatu, timingu posiłków itd. sporo osób nagle robi mega progres, nie zalewa się tak na masie czy robi dużo szybszą redukcję. Poza tym ja miałem tam na myśli długofalowe trzymanie bf, a nie krótka redu, ktoś wygłodzony wp*****la i łapie szybko to co zredukował. Natomiast proces wytwarzania nowych komórek wymaga znacznie więcej energii, a organizm zawsze robi najpierw to co dla niego jest wygodniejsze jeśli chodzi o materiały zapasowe dlatego najpierw wypełniane są te, które już są albo "jeszcze" są jeśli mamy nadmiar kalorii (jak coś poj**ałem to proszę mnie poprawić %)

Więc już pomijając teorię to przekonamy się w praktyce jak Marian skończy sezon jesienny. Zawsze łatwo łapał fat, a od kilku miesięcy jest w mega formie i zobaczymy czy w kolejnym okresie masowym będzie mu znacznie łatwiej jeść więcej i trzymać dobry poziom czy jednak będzie zalewało tak szybko i łatwo jak dawniej



czyli bede królikiem doświadczlanym ale to będzie większa motywacja żeby doj**ac jeszcze bardziej-dlatego obserwujce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
wiktor.grybos
Przecież Przemek trzyma niski bf i zaj**istą formę od paru lat (cały sezon, a nie okresowo 4 tyg do zawodów, a później świnia). Po kilku miesiącach już człowiek ma znacznie mniej komórek tłuszczowych. Jakby nagle złapał nie wiadomo ile fatu to to by było nienormalne Tym bardziej, że nie trenując apetyt jest dużo gorszy i nie wp*****lał syfu pod korek dzień w dzień tylko jadł normalnie.

No i tyle w temacie Przecież ja nawet na całkowitym offie po mpj nie byłem ulany. Nie wiem kiedy ostatni raz nie miałem kraty, z 5-6 lat temu?

A co do Mariana, to sam ciekaw jestem jak to pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A jak ja pisałem, że one zanikają po czasie to nagle, że nie i tylko liposukcja ;(
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No z 10 lat bedzie Przemo. Ale tak ze na silce nie po garażach z jedną sztanga to 2 lata w grudniu od wtedy na silownie chodzę a serio ćwicze od stycznia takze ja to nie jestem dobrym przykladem ja jestem podobnego zdania co chlopaki. Trzymasz niski bf to mssz tego benefity plus geny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
wiktor.grybos
Przecież Przemek trzyma niski bf i zaj**istą formę od paru lat (cały sezon, a nie okresowo 4 tyg do zawodów, a później świnia). Po kilku miesiącach już człowiek ma znacznie mniej komórek tłuszczowych. Jakby nagle złapał nie wiadomo ile fatu to to by było nienormalne Tym bardziej, że nie trenując apetyt jest dużo gorszy i nie wp*****lał syfu pod korek dzień w dzień tylko jadł normalnie.

No i tyle w temacie Przecież ja nawet na całkowitym offie po mpj nie byłem ulany. Nie wiem kiedy ostatni raz nie miałem kraty, z 5-6 lat temu?

A co do Mariana, to sam ciekaw jestem jak to pójdzie


hmm czyli zero czitowania i musze pokzać ze się da :D bedzie oglądalnośc i 1kg wegli ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
przy zerowym czitowaniu to kazdego nie zaleje, żaden wyczyn %)


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2018-10-12 09:04:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium